Віолета Лабазюк зустрілася з жіночою громадськістю області

З нагоди свята весни голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з жіночою громадськістю області – представниками органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських організацій, освітянами, медиками, аграріями, військовими, діячами культури, представниками медіа-структур та бізнесу.

Як наголосила голова обласної ради, попри усі відношення у суспільстві до відзначення цього свята, ми не перестаємо зустрічати весну, дякувати Богу за кожен прожитий день, за те, що Бог посилає сили можливості та бажання жити, творити, дбати про оточуючих, розвивати нашу державу.

«Сьогодні ми відчуваємо дискримінацію жінки у суспільстві та в політиці. Разом з тим, в Україні на три мільйони більше жінок, ніж чоловіків. Сучасні жінки – це яскрава індивідуальність, активні учасниці процесів державотворення та розвитку громадянського суспільства, які в непростому сьогоденні успішно будують економічну політику своїх підприємств та установ, а також доводять, що їм цілком під силу займатися будь-яким видом державної, соціальної, економічної, бізнесової діяльності. Жінки мають великий потенціал знань та високий рівень культури і духовності. Тому без участі жінок неможливо уявити громадсько-політичне та ділове життя Хмельниччини», – зазначила Віолета Лабазюк, звертаючись до присутніх.

Голова ради висловила жінкам слова вдячності за мудрість і витримку, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи, за чуйність і турботу, які вони щедро дарують оточуючим.

«Багато душевних і теплих слів можна сказати про високе покликання жінки та її важливу роль у нашому суспільстві. Багато часу, енергії і душевних сил ви віддаєте роботі. Але, незважаючи на це, вам вдається головне – залишатися берегинями сімейного вогнища. Завдяки вам є непорушними такі вічні цінності, як дім, родина, діти. Разом з тим, давайте ще більш завзято спільно з чоловіками брати активну участь у розбудові Хмельниччини та покращувати якість життя у всіх сферах», – сказала присутнім Віолета Лабазюк та виконала приємну місію – вручила Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

У свою чергу, жінки подякували голові ради за теплі привітання та побажали їй натхнення і вагомих досягнень задля розквіту рідної Хмельниччини.