Вісімнадцята сесія обласної ради не завершила своєї роботи. 27 березня депутати продовжать роботу

       Сьогодні під керівництвом голови обласної ради Михайла Загородного розпочалося пленарне засідання чергової вісімнадцятої сесії, в роботі якого зареєструвалося 69 депутатів.Під час затвердження порядку денного депутати від фракції «Свобода» виступили з вимогою питання «Про використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Хмельницької області» розглянути першочергово.

Дана пропозиція не набрала необхідної кількості голосів, після чого депутати від фракції «Свобода» разом з учасниками антитерористичної операції заблокували трибуну, тим самим не дозволили працювати депутатам відповідно до вимог регламенту облради.

Аби знайти порозуміння і прийняти спільне рішення щодо винесення питання про прапор національно-визвольної боротьби українського народу на першочерговий розгляд, фракції, відповідно до регламенту облради, брали декілька перерв.  Під час однієї з них представники усіх фракцій зібралися у кабінеті голови облради, після чого керівники фракцій публічно висловили своє бачення щодо розгляду даного питання.

Частина депутатських фракцій – ВО «Свобода», «Об’єднання «САМОПОМІЧ» та «Радикальна партія Олега Ляшка» запропонували включити у порядок денний згадане питання першим і визначитися щодо його розгляду шляхом голосування. Інші фракції виступили за розгляд питання відповідно до проекту порядку денного.

Після озвучених керівниками фракцій своїх позицій, депутати знову не проголосували за розгляд питання «Про використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Хмельницької області» першочергово.

 Голова обласної ради Михайло Загородний зазначив, що проект рішення висновки узгоджувальної робочої групи передбачали підтримку пропозиції щодо використання на території області прапора національно-визвольної боротьби українського народу. Однак, пошук компромісу не дав бажаних результатів.

У зв’язку з ситуацією, що склалася, очільник облради вніс пропозицію створити розширену узгоджувальну раду за участю представників фракцій, учасників АТО, представників Збройних сил України та добровольчих формувань, які брали участь у військових діях на сході України, аби додатково обговорити питання «Про використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Хмельницької області».

У зв’язку з роботою узгоджувальної ради та відповідно до регламенту обласної ради Михайло Загородний запропонував зробити перерву у сесії та продовжити пленарне засідання ради 27 березня о 10 годині.

За це рішення проголосувало 55 депутатів. Результати голосування.