Вітання голови обласної ради з нагоди Дня міста Хмельницький

Вітання голови обласної ради з нагоди Дня міста ХмельницькийШановні мешканці та гості славного міста Хмельницький!

     Прийміть найщиріші вітання від депутатів обласної ради, від мене особисто з прекрасним святом – Днем міста Хмельницький!
    Напевно, немає такого хмельничанина, який би не любив своє місто, яке, незважаючи на усі політичні та економічні складнощі сьогодення, розбудовується, розвивається, молодіє та живе своїм багатогранним життям.     Сьогодні Хмельницький – це місто розвинутої промисловості, соціальної сфери, місто, яке славиться високими здобутками у галузі освіти і науки, досягненнями у спорті та мистецтві.
     І все це стало можливим завдяки зусиллям і невтомній праці вас – мешканців обласного центру. Адже найбільше багатство Хмельницького – його жителі, щирі, працьовиті, високодуховні люди – робітники і науковці, працівники торгівлі, медики, освітяни, ветерани та молодь.
     Приємно зазначити, що саме наш обласний центр впродовж багатьох років демонструє Україні, як можна зберігати соціально-економічну стабільність, завжди адекватно реагувати на суспільні виклики навіть у найскрутніші часи, бути прикладом динамічного поступу в успішному вирішенні багатьох проблем економіки, міського господарства, соціальних питань.
     Тож нехай зростає і надалі в мирі, любові та достатку наш славний Хмельницький, хай множаться його і ваші щасливі літа на славу рідному краю та Україні!
     В цей святковий день щиро вітаю усіх хмельничан із днем народження водночас древнього і молодого міста над Бугом!
     Вітаю кожну родину, бо день рідного міста – це свято кожної сім’ї. І нехай воно буде для вас світлим і радісним.
     Бажаю оптимізму, здоров’я, натхнення та успіхів у благородній праці задля зміцнення власного добробуту та розбудови нашого славного міста Хмельницький!

Зі святом, дорогі хмельничани!
З Днем міста!
Слава Хмельницькому!
Слава Україні!

З найщирішими побажаннями, голова обласної ради Михайло Загородний

попередня статтяНа розширеному засіданні колегії ОДА схвалено проект змін до обласного бюджету 2016 року
наступна статтяЩодо оголошення перших виборів в новоутворених об’єднаних територіальних громадах