Вітання голови обласної ради Віолети ЛАБАЗЮК з Днем міста Дунаївці

Шановні мешканці Дунаєвець!

         Прийміть найщиріші вітання від депутатів обласної ради, від мене особисто з прекрасним святом – Днем міста Дунаївці!

         Ваше місто має славну історію, яка вимірюється вже більш як шістьома століттями. Чимало змін та доленосних перетворень пережили Дунаївці і в складі Великого князівства Литовського, і Османської імперії, і Речі Посполитої і Російської імперії.

         Сьогодні Дунаївці – це ваша мала батьківщина, яка шанує свою минувшину й успішно розбудовує рідне місто для прийдешніх поколінь. Ставши центром об’єднаної територіальної громади, Дунаївці розвиваються, молодіють, живуть цікавим багатогранним життям.

Це місто розвинутої промисловості, соціальної сфери, місто, яке славиться високими здобутками у галузі освіти і науки, досягненнями у спорті та мистецтві.        

Але найбільше багатство Дунаєвець – його жителі, щирі, працьовиті, високодуховні люди – робітники і аграрії, працівники торгівлі, медики, освітяни, підприємці, ветерани та молодь.

         Тож нехай зростає і надалі в мирі, любові та достатку ваше древнє і вічно молоде місто, хай множаться його і ваші щасливі літа на славу рідному краю та Україні!

         Бажаю миру, оптимізму, здоров’я, натхнення та успіхів у праці задля зміцнення власного добробуту та розбудови міста Дунаївці!

         Зі святом, дорогі дунаївчани!

         З Днем міста Дунаївці!

З найщирішими побажаннями

                                Віолета ЛАБАЗЮК, голова обласної ради         

попередня статтяВітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня селища Нова Ушиця
наступна статтяРекрутинг від служби зайнятості: переваги для роботодавців