Визначено кандидата на посаду директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру

dsc_0017Сьогодні під головуванням першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидатів на посаду директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру.

dsc_0009При розгляді кандидатів на посаду директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, члени конкурсної комісії провели співбесіду із претендентами на цю посаду, які були допущені до участі – Тетяною Петрівною Атаманюк, Наталією В’ячеславівною Колесник та Анатолієм Миколайовичем Рибачком.

dsc_0014Кожен з них розповів членам комісії та усім присутнім про свої плани щодо подальшої діяльності обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, про можливі розширення напрямків удосконалення цього комунального закладу. Окрім того, відповіли на численні запитання членів комісії та представникам громадськості.

dsc_0006За результатами голосування жодна з кандидатур не отримала необхідної кількості голосів для визначення переможцем конкурсу.

А от з претендентом на посаду директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру члени конкурсної комісії визначилися.

dsc_0012До участі було допущено одну кандидатуру – Інни Борисівни Ганушкевич.

Члени конкурсної комісії у складі депутатів обласної ради, представників управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації провели співбесіду із кандидатом на посаду. Активну участь у проведенні співбесід взяли представники громадськості.

Інна Ганушкевич розповіла членам комісії та усім присутнім свою програму щодо подальшого функціонування багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, відповіла на запитання членів комісії.

За результатами голосування кандидатура Інни Ганушкевич була підтримана 7-ма голосами з 8-ми.

dsc_0001Інна Борисівна народилася у 1979 році у місті Ізяслав, має вищу педагогічну освіту, загальний стаж роботи – 23 роки. Працювала у м. Кам’янець-Подільський вихователем спеціалізованого дитячого садка № 3, вчителем-дефектологом ЗОШ І-ІІІ ступенів,  завідувачем Кам’янець-Подільських дошкільних навчальних закладів № 5 і № 8. Від липня 2016 року по теперішній час займає посаду тимчасово виконуючого обов’язки директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру.

Затвердження Інни Ганушкевич на посаду директора вирішуватиметься депутатами обласної ради на пленарному засіданні чергової дев’ятої сесії 23 грудня ц.р.

Як зазначила перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, обласною радою вперше запроваджено максимально відкриту процедуру проведення відбору на посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, забезпечено доступ громадськості до обговорення кандидатур для прийняття об’єктивного і неупередженого рішення.

Продовження роботи конкурсної комісії для проведення співбесід з учасниками конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» заплановано на 12 грудня цього року. Початок о 14 годині за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, каб. № 203.

Для участі у конкурсі для визначення кандидатів на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» допущено Михайла Васильовича Данчука, Михайла Івановича Корягіна, Мороз Наталю Касянівну та Віталія Володимировича Синчука.