Визначено переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу проектів «Мої права – моє життя»

  В обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка підведено підсумки першого туру Всеукраїнського конкурсу проектів «Мої права – моє життя», який відбувався між читачами-учнями 7-11 класів. Проект, спрямований на соціалізацію, правову освіту дітей та виховання їхньої правової компетентності.

Журі, у складі працівників обласної бібліотеки для дітей та представника відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області Марії Баранюк, переглянуло роботи учасників.

За рішенням журі визначено переможців: у віковій категорії – учні 7-9 класів – Ярощук Віталіна та Пойдюк Андрій, м.Красилів, проект “Я маю право на мирне життя!”; у віковій категорії – учні 10-11 класів – члени гуртка науково-дослідницької діяльності з правознавства Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької РДА), проект «Мої права – моє життя».

Проекти будуть надіслані до Головного оргкомітету в Національну бібліотеку України для дітей для участі в другому турі.

За матеріалами обласної біблітеки

для дітей ім.Т.Г.Шевченка

попередня статтяСьогодні – четверта річниця Іловайської трагедії
наступна статтяВизначено володаря ГРАН-ПРІ, лауреатів та дипломантів Відкритого фестивалю-конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового «Грай, музико моя…»