Визначено претендента на посаду керівника обласного підприємства «Облпаливо»

img_36388 грудня перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук провела засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду керівника комунального закладу обласної ради – генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо».

img_3642Для участі у конкурсі було допущено Блідного Михайла Ростиславовича, Коліжука Олександра Володимировича, Корягіна Михайла Івановича, Мізика Якова Павловича та Пищура Сергія Петровича.

Члени конкурсної комісії у складі депутатів обласної ради, представників управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради та Департаменту фінансів облдержадміністрації провели співбесіду із кожним кандидатом на посаду.

Під час діалогу всі претенденти представили членам комісії своє бачення щодо подальшої діяльності підприємства «Облпаливо» та розповіли про можливі напрямки удосконалення роботи комунального закладу.

За результатами голосування комісією була підтримана кандидатура Михайла Блідного. За нього проголосували 8 з 9 членів комісії.

Михайло Ростиславович народився 1964 року у Дунаєвецькому районі. Має вищу освіту – закінчив Львівський торговельно-економічний інститут.

Загальний стаж роботи 33 роки, в тому числі на керівних посадах – 26 років. Працював завунівермагом, завідувачем магазином, директором підприємства роздрібної торгівлі. Останні кілька місяців перебував на обліку у Хмельницькому міському центрі зайнятості.

Тепер остаточне рішення за депутатами обласної ради. За поданням конкурсної комісії кандидатуру Михайла Блідного на посаду генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо» розглянуть депутати на черговій дев’ятій сесії обласної ради, пленарне засідання якої заплановано на 23 грудня.

2016-12-08-088 2016-12-08-086 2016-12-08-090 2016-12-08-092

попередня статтяНагороджено спортсменів Хмельниччини
наступна статтяДо відома депутатів обласної ради та усіх зацікавлених!