Визначено склад комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького

Сьогодні, 2 липня, за участі заступника керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяни Зеленко у приміщенні обласної ради було проведено жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій та Хмельницької обласної ради до складу комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького.

Варто зауважити, що відповідно до рішення обласної ради  від 13 липня 2018 року № 15-14/2017 внесено зміни до Порядку призначення і звільнення керівників комунальної власності, а саме: «Жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій до складу конкурсних комісій з проведення конкурсів на посади керівників закладів культури проводиться працівниками виконавчого апарату обласної ради».

Отже, шляхом жеребкування, від громадських організацій визначено наступних осіб:

  1. Олійника Володимира Григоровича – від громадської організації «Хмельницька міська літературна спілка «Поділля»;
  2. Толсту Наталію Василівну – від громадської організації «Сильне місто»;
  3. Фандуля Руслана Миколайовича – від Хмельницького міського молодіжного обєднання «СПАЛАХ».

За результатами проведеного жеребкування від Хмельницької обласної ради до складу конкурсної комісії  визначено таких депутатів: Тетяну Зеленко, Миколу Олицького та Артема Ромасюкова.

Склад комісії

Протокол жеребкування

Онлайн трансляція жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій та Хмельницької обласної ради до складу комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького

попередня статтяДо уваги усіх зацікавлених!
наступна стаття13 липня – пленарне засідання двадцятої позачергової сесії Хмельницької обласної ради