Візит делегації американського штату Юта: обговорено подальшу співпрацю

На Хмельниччині перебувала делегація з оборонно-торговою місією зі штату Юта (США).

Мета відвідин – подальше налагодження співпраці з нашим регіоном. З представниками американської делегації зустрілися голова обласної ради Віолета Лабазюк, її заступники Володимир Гончарук, Валентин Соколюк, Тетяна Зеленко, перший заступник начальника обласної військової адміністрації Cергій Тюрін, директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Катерина Савчук та представники структурних підрозділів ОВА.

У зв’язку із повітряною тривогою зустріч відбулася в одному з укриттів обласного центру. До складу іноземної делегації увійшли: Брюс Робертс – генеральний директор благодійної організації «August Mission»; Гарет Вотс – представник UADA, 47 G (Аерокосмічна та оборонна асоціація Юта); Адам Новіцький – Віце-президент Atlantic Council (Атлантична рада); Саймон Кейсі – Старший віце-президент компанії Chesterfield Insurance Brokers; Ітан Бонд – Віце-президент з розвитку бізнесу приватної австралійської компанії Aspen Medical; Роберт Фелпс – представник компанії Summit V; Джеремі Андра – Віце-президент та засновник Bactelife; Девін Вайзер – Віце-президент з питань урядових та зовнішніх зв’язків університету Utah State University; Боб Стівенсон – комісар Округу Девіс штату Юта; Джулі Фулмер – мер міста Вайн’ярд; Шон Мілн – директор з економічного розвитку, якісного зростання та міжурядових відносин Асоціації урядів Беар-Рівер.

Під час спілкування з американськими партнерами Віолета Лабазюк подякувала їм за надану багаточисельну гуманітарну допомогу для хмельницького регіону. Це, зокрема, гуманітарні вантажі від американської благодійної організації «August Mission» – дорослий та дитячий одяг, продукти харчування, засоби гігієни та речі першої необхідності, які були спрямовані на Центр видачі гуманітарної допомоги обласної ради для внутрішньо-переміщених осіб. Окрім того, за сприяння релігійної організації «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» отримано новітнє реабілітаційне обладнання для обласного госпіталю ветеранів війни, де з червня цього року військові після отриманих поранень отримують повноцінну реабілітацію. Також за сприяння американців в обласній лікарні функціонує нове сучасне обладнання для проведення операційних втручань бійцям з пораненням кінцівок. Від американської благодійної організації «Globus Relief» надійшла значна посилена допомога для комунальних закладів охорони здоров’я обласної комунальної власності – це розхідний медичний матеріал на суму 2 млн доларів, це дає можливість надання ефективної своєчасної невідкладної допомоги у надкластерних медичних установах.

«Вчергове хочу подякувати вам усім за ваш візит в Україну та присутність України у ваших серцях. Населення Сполучених штатів Америки як великі волонтери продовжують попри війну відвідувати нашу державу і надавати необхідну допомогу. За результатами нашої зустрічі під час попереднього вашого візиту навесні ми можемо впевнено підсумувати проекти, які були обговорені у вересні минулого року під час мого візиту до штату Юта»,- зазначила Віолета Олександрівна.

Учасники зустрічі наголосили на необхідності подальшої підтримки України у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність.

За підсумками перемовин сторони узгодили питання майбутнього співробітництва.

попередня статтяОголошено конкурс на здобуття премії імені Олеся Гончара 2024 року за кращі літературні твори
наступна статтяЯк підтримати дитину у складні часи?