Володимир Гончарук привітав особовий склад військової частини Нацгвардії з 30-ою річницею

Напередодні Дня Національної гвардії України військова частина 3053 Західного оперативного управління відзначає 30-у річницю своєї діяльності.

Національна гвардія України як військове формування з правоохоронними функціями була утворена в системі Міністерства внутрішніх справ України і призначена для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Але ранок 24 лютого 2022 року змінив життя, змінив службові функції та завдання, поставивши на перше місце захист територіальної цілісності України та її незалежності.

На сьогоднішній день військовослужбовці частини демонструють достойні результати, проявляють мужність та героїзм, як під час несення служби в районах бойових дій, так і в умовах повсякденної діяльності. Національна гвардія України залишається вкрай важливою складовою об’єднаних сил, яка виконує відповідальні бойові завдання.

Від імені керівництва обласної ради та всього депутатського корпусу обласної ради привітав військовослужбовців військової частини перший заступник Володимир Гончарук, висловивши вдячність особовому складу за самовіддану службу, бездоганне виконання службових і бойових завдань.

Шановні військовослужбовці, дякую всім вам, що у такий складний для держави час ви з честю, совістю та великою відвагою виконуєте бойові завдання. Велика шана всім, хто зі зброєю в руках боронить свободу та незалежність нашої Батьківщини! 24 лютого минулого року змінило життя кожного українця. На рівні з підрозділами ЗСУ та Держприкордонслужби бійці Національної гвардії України гідно виконували свою функцію у межах внутрішньої території країни, одними із перших мужньо зустрічали ворога та давали відсіч. З перших днів до лав нацгвардії також доєднались багато добровольців, продемонструвавши свою мужність та відвагу. Саме це стало вирішальним моментом в історії нашої країни. Ми захищаємо свою рідну землю, своє право молитись українською мовою та вчити дітей говорити рідною солов`їною. Слова подяки вам за віддану службу, патріотизм, сміливість і відвагу! Нехай віра у краще майбутнє об’єднає всіх нас задля перемоги над ворогом та поверне спокій на рідну українську землю! Слава Україні!“, – зазначив посадовець.

За сумлінне виконання завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку, самовіддане служіння українському народові та з нагоди Дня створення військової частини 3053 Володимир Володимирович вручив особовому складу Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

Також слова привітання звучали від керівництва облдержадміністрації та міської ради, командування військової частини 3053 та  Західного оперативного управління, Національної поліції України, представників духовенства.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять всіх героїв, котрі зі словами «Слава Україні!» віддали життя за щасливе майбутнє країни, за мирні прийдешні дні для дітей та онуків.

На завершення заходу Єпископ Хмельницький та Кам`янець-Подільський Владика Павло спільно з капеланом військової частини провели молебень за Перемогу та мир в Україні, зі словами молитви згадали всіх полеглих у бою за свободу та незалежність побратимів.

Слава Національній гвардії України! Слава Україні!

попередня статтяОптимізація Державних програм «Доступні кредити 5-7-9%» та «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%» в умовах воєнного стану
наступна статтяДепутати розпочали аналізувати проєкти рішень чергової сесії