Вони обрали гідний шлях любові та захисту України

У минулу суботу у парку «Героїв Євромайдану» міста Кам´янця-Подільського відбулося свято Останнього дзвоника у вихованців Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Привітали випускників представники обласної та міської влади, депутати обласної ради, духовенство та батьки.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, депутатського корпусу обласної ради юних ліцеїстів привітав заступник голови обласної ради Валентин Соколюк.

«Випускники ліцею сьогодні, в такий важкий для нашої країни час, стоять на захисті передових рубежів, боронять незалежність та територіальну цілісність, крок за кроком наближаючи українську перемогу. Шановні випускники! Для вас сьогодні особливий день, ви здобули освіту у одному з кращих ліцеїв. У вашому житті відкривається новий етап та нові можливості. Бажаю кожному з вас з гордістю пронести та зберегти все те, чому навчились у військовому ліцеї та вибрати гідну дорогу у доросле життя. Сьогодні, як ніколи, молоде покоління є надією нашої нації. Саме вам будувати нову Україну, заради якої віддають життя наші захисники», – сказав Валентин Іванович у вітальному слові.

За значний внесок у національно-патріотичне виховання учнівської молоді, відродження історичної та духовної спадщини українського народу Валентин Соколюк вручив Подяку обласної ради колективу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою (начальник – Олександр Рощук).

За 23 років ліцей став потужним навчальним закладом нового типу на Хмельниччині, первинною ланкою в системі військової освіти, центром військово-патріотичного виховання молоді, школою мужності та фізичного гарту, першим життєвим кроком ліцеїстів до професійного становлення та життєвим орієнтиром морально-етичного зростання.

На сьогодні в закладі навчаються 404 ліцеїста. Життєдіяльність ліцеїстів забезпечують вихователі-офіцери, які стали для ліцеїстів прикладом військової честі, мужності, гарту й вишколу. Серед них – учасники миротворчих операцій,  учасники антитерористичної операції, розмінувань; ті, що  пройшли горнило афганської війни.

За роки свого існування заклад випустив 3085 ліцеїстів, із них 1550 (50%)   – продовжили навчання у ВНЗ Міністерства оборони України та інших силових структур держави, 1157  (26%) – пішли до цивільних ВУЗів країни, 83 ВВНЗ за кордоном.

Випускники ліцею – істинні патріоти України. Назавжди в славну історію  Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою вписані імена 27 випускників,   які поклали свої життя захищаючи рідну державу.

Колектив ліцею, управління яким 23-ій рік здійснює начальник ліцею Олександр Рощук, – лауреат Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» як «Школа професійної кар’єри», переможець обласного конкурсу «Панорама творчості» у номінації «Гендерна політика, Міжнародного конкурсу з гуманітарного права «Богдан Хмельницький», Всеукраїнського конкурсу «Портфоліо рідної школи». У 2010  ліцей отримав міжнародний статус «Школи миру».

попередня статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Субіч. Неймовірне місце над Дністром
наступна статтяБезкоштовна юридична допомога для українців у Польщі: куди звертатись?