Вони створюють казкову атмосферу для дітлахів: сьогодні своє професійне свято відзначають лялькарі

21 березня у світі відзначають професійне свято креативу та творчості – Міжнародний день лялькаря.

Працівники Хмельницького академічного обласного театру ляльок – комунального закладу культури обласної ради – з перших днів війни стали справжніми «арт-терапевтами» для діток зі всієї країни.

Систематично на базі театру відбуваються не лише тематичні вистави, а й майстер-класи від місцевих бібліотек, музеїв та освітніх центрів, благодійні акції та інші різноманітні розвиваючі розваги.

З нагоди професійного свята перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук привітав колектив Хмельницького академічного обласного театру ляльок та подякував за те, що навіть у такі складні для нашої держави часи митці дарують дітлахам позитивні емоції та яскраві спогади.

За високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток лялькового мистецтва, дитячої творчості, національної культури, активну громадську діяльність, популяризацію театру та з нагоди Міжнародного дня лялькаря посадовець вручив працівникам колективу Грамоти обласної ради та цінні подарунки.

попередня статтяДля лісівників створення лісів – це основний обов’язок, а для дітей і військових – можливість відволіктися і отримати заряд позитиву
наступна статтяЗ вересня минулого року у 18 областях працюють регіональні представництва Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти.