«ВПО для громади тягар чи ресурс» – у рамках проєкту на Хмельниччині відбувся кругли стіл

На запрошення громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» заступник голови обласної ради  Валентин Соколюк  взяв участь в засіданні круглого столу на тему «Громада нам рада?».

У засіданні взяли участь також представники обласної державної адміністрації, міської ради, районної державної адміністрації, представники благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

У своєму виступі Валентин Соколюк акцентував увагу на тому, що обласна рада продовжує роботу з питань підтримки людей, які були вимушені залишити свої домівки, розповів про роботу  центру гуманітарної допомоги та про комунальні заклади Хмельницької обласної ради, на базі яких наразі проживають внутрішньо переміщені особи.

На засіданні обговорювалися шляхи вирішення проблем інтеграції внутрішньо переміщених осіб з Луганщини у громадах Хмельницької області а також питання координації зусиль з місцевою владою щодо обміну інформацією та ресурсами .

На сьогодні у нашій області зареєстровано понад вісім тисяч  переселенців з Луганщини. Половина цих людей працездатні особи, двадцять чотири відсотки це люди пенсійного віку. За підсумками обговорення прийнято резолюцію «круглого столу». На питання  теми круглого столу «Громада нам рада?» влада Хмельниччини відповіла –  «Так!».

попередня статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!
наступна статтяАграрії Хмельниччини приймають вітання з нагоди професійного свята