Вручення дипломів випускникам Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

11 січня відбулося онлайн-свято вручення дипломів випускникам Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.  Захід проходив у онлайн-форматі. Дипломи отримали 152 магістри – випускники спеціальностей: Дошкільна освіта, Початкова освіта, Музичне мистецтво,  Менеджмент, Освітні, педагогічні науки, Середня освіта (Мова і література (англійська)), Українська мова і література, Історія.  

Привітала випускників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії голова  обласної ради Віолета  Лабазюк.

«Приємно відмітити, що Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, яка цьогоріч святкувала свій 100-літній ювілей вкотре підтвердила високий рівень підготовки спеціалістів, працювала над зміцненням науково-методичної та матеріально-технічної бази. Хмельницька обласна рада як власник Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії працює також над виділенням фінансового ресурсу для того, щоб покращити рівень і умови здобуття освіти. Вашим успіхам сприяє й те, що якісну підготовку фахівців з 8-и спеціальностей на другому магістерському рівні вищої освіти забезпечують науково-педагогічні працівники в числі яких 15 докторів наук, професорів, 105 кандидатів, доцентів. Підтвердженням здобутків вашого кваліфікованого, креативного колективу є сьогоднішня подія», – зазначила Віолета Олександрівна і висловила впевненість, що випускники академії розвиватимуть освіту й науку Хмельниччини.

З вітальним словом до випускників звернулася член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор педагогічних наук, професор, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура.

Під час заходу лунали щирі слова вдячності від випускників представникам влади, ректорату, викладачам, кураторам та одногрупникам.

 

попередня статтяВ обласній раді лунають різдвяні колядки
наступна статтяУ 2022 році громади отримають близько 132 мільярдів гривень для розвитку інфраструктури у громадах