Вручення дипломів випускникам Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

11 січня відбулося онлайн-свято вручення дипломів випускникам Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.  Захід проходив у онлайн-форматі. Дипломи отримали 152 магістри – випускники спеціальностей: Дошкільна освіта, Початкова освіта, Музичне мистецтво,  Менеджмент, Освітні, педагогічні науки, Середня освіта (Мова і література (англійська)), Українська мова і література, Історія.  

Привітала випускників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії голова  обласної ради Віолета  Лабазюк.

«Приємно відмітити, що Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, яка цьогоріч святкувала свій 100-літній ювілей вкотре підтвердила високий рівень підготовки спеціалістів, працювала над зміцненням науково-методичної та матеріально-технічної бази. Хмельницька обласна рада як власник Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії працює також над виділенням фінансового ресурсу для того, щоб покращити рівень і умови здобуття освіти. Вашим успіхам сприяє й те, що якісну підготовку фахівців з 8-и спеціальностей на другому магістерському рівні вищої освіти забезпечують науково-педагогічні працівники в числі яких 15 докторів наук, професорів, 105 кандидатів, доцентів. Підтвердженням здобутків вашого кваліфікованого, креативного колективу є сьогоднішня подія», – зазначила Віолета Олександрівна і висловила впевненість, що випускники академії розвиватимуть освіту й науку Хмельниччини.

З вітальним словом до випускників звернулася член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор педагогічних наук, професор, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура.

Під час заходу лунали щирі слова вдячності від випускників представникам влади, ректорату, викладачам, кураторам та одногрупникам.