Вшанували пам´ять героїв, які віддали життя за свободу України

Сьогодні наша держава відзначає День Героїв.

Україна вшановує пам’ять всіх героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни, а прямо зараз борються проти російської армії за нашу свободу. Це горде і водночас сумне свято, адже багато героїв України розплатилися життям заради своєї країни.

Це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських воїнів – борців за волю України та є символом незборимості української нації.

З нагоди Дня Героїв за участі керівництва області та міста, громадськості відбулось покладання квітів до Стели пам´яті Героїв Небесної Сотні та Героїв неоголошеної російсько-української війни, що на майдані Незалежності обласного центру.

Також поклали живі квіти, вшанувавши пам´ять борців за незалежність України, до пам´ятника Героям Небесної Сотні, В´ячеславу Чорноволу, меморіальних дошок Симону Петлюрі (будівля міського будинку культури), Роману Шухевичу (будівля кінотеатру ім. Т.Г.Шевченка), Євгену Коновальцю (приміщення на вул.Героїв Маріуполя, 18), Костю Місевичу (будівля Хмельницької міської ради).

Будьмо гідні Героїв, які віддали свої життя за нашу свободу!

Слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту територіальної цілісності нашої Батьківщини!

попередня статтяДо уваги зацікавлених осіб!
наступна статтяСьогодні – День морської піхоти