Вшанували пам´ять воїнів-інтернаціоналістів

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Афганістану у Хмельницькому відбулося покладання квітів до пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах на територіях інших держав.

У пам´ятному заході взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, голова обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, голова Консультативної ради сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів при обласній раді Микола Приступа, представники силових структур,  учасники бойових дій та громадськість.

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Десять років українські родини, чиї сини, брати і батьки брали участь у військових діях, з нетерпінням чекали на виведення  військ з Афганістану. Однак не для всіх він прийшов радісним і щасливим.

160 тисяч українців були на цій війні, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а близько 3 тисяч наших земляків – не повернулися до своїх рідних домівок.

Серед них – і наші земляки. Сто дев’ять юних подолян заплатили життям за інтереси чужої країни. Двоє пропали безвісти.

Ще 27 загиблих відстоювали інтереси Сирії, Куби, Єгипту, Чехословаччини, Югославії та інших країн світу.

попередня статтяФінансові механізми підтримки роботодавців
наступна статтяБригади медиків з Хмельниччини надали невідкладну допомогу ще 800 жителям деокупованих населених пунктів Херсонщини