Вшанували Великого Кобзаря

986

У цьому році минає 207 річниця з Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця.

Безсмертна могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики, гострота і пристрасність його слова, мужність і пісенність його віршів відзначена самовідданою любов’ю до своєї Батьківщини, до свого народу.

Кобзаря вважають українським Пророком, чиє поетичне слово було актуальним у ХІХ столітті, і не менш значиме сьогодні. Кожен українець пам’ятає його слова, в кожному живе його дух і кожен бачить у ньому щось своє. Пам’ять, пророчі настанови й духовний заповіт Тараса Шевченка живуть серед нашого народу, він досі є для нас сучасним і цікавим, хоча й народився понад дві сотні років тому.

З нагоди 207-ї річниці великого українського пророка, патріота України, громадського та політичного діяча, мислителя, поета та художника Тараса Шевченка перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, голова облдержадміністрації Сергій Гамалій, заступники Хмельницького міського голови Михайло Кривак, Микола Ваврищук, депутати обласної та міської рад, а також громадськість міста вшанували світлу пам’ять найвизначнішого українця усіх часів, поклавши живі квіти до підніжжя пам’ятника у сквері імені Тараса Шевченка обласного центру.