Видання про Хмельницьку обласну раду VІІ скликання – серед кращих книг 2020 року

536

З нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права на Хмельниччині відбувся XV обласний форум «Книжкова весна на Хмельниччині».

У рамках Форуму проведено низку заходів з промоції читання та популяризації сучасної української та краєзнавчої книги: презентації книг, авторські зустрічі з лауреатами книжкових премій, обговорення у форматі круглого столу, підведення підсумків обласного дослідження та рейтингу «Краща книга Хмельниччини – 2020». У зв’язку з карантинними обмеженнями заходи відбулись на платформах Zoom та Google Meet у публічних бібліотеках області.

Підбито підсумки щорічного обласного дослідження та рейтингу «Краща книга Хмельниччини» та оголошено переможців. У номінаціях:

«Наукове та науково-популярне видання»

Нагороджено автора-упорядника Бориса Володимиріва за видання «Слава героям!».

«Довідкове видання»

Нагороджено Валентина Говоруна за довідник «Лікарські рослини Хмельниччини».

«Літературно-художнє видання»

Нагороджено Анатолія Ненцінського за збірку поезій і прози «Голоси видіння», яка видана за обласною програмою «Книговидання».

За підсумками дослідження «Найбільш резонансна краєзнавча книга 2020 року Хмельницької ОУНБ» у номінаціях:

«Науково-популярне видання»

Нагороджено колектив авторів Стефанію Баженову, Лева Баженова та Світлану Оліпер за монографію «На пограниччі культур. Культурне і громадсько-політичне життя польського населення Правобережної України у ХІХ – на початку ХХ ст.».

«Художня література»

Нагороджено Ольгу Саліпу за збірку поезій «Територія жінки».

«Довідкове видання»

Нагороджено Миколу Панасюка, упорядника довідкового видання «Хмельницька обласна рада VІІ скликання (2015 – 2020 роки)».

З результатами обласного дослідження можна ознайомитися за посиланням: http://ounb.km.ua/biblio/soc/Krascha%20knyga%202020.pdf.

У онлайн-заходах ХV Обласного форуму «Книжкова весна на Хмельниччині» взяли участь понад 400 учасників.

Детальніше: http://ounb.km.ua/news/2021/2021_04_15_7/2021_04_15_7.php.