Вифлеємський Вогонь Миру – знову в обласній раді

Пленарне засідання сьомої сесії Хмельницької обласної ради розпочалося особливо урочисто. Хмельницькі пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру голові ради Віолеті Лабазюк, її заступникам  і всьому депутатському корпусу.

Стало доброю традицією, коли напередодні зимових свят цей символ Різдва «приходить» в обласну раду, а саме в сесійну залу, де приймаються важливі для життя Хмельниччини рішення.

За словами голови Хмельницького обласного осередку Віктора Годного, міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

«Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу», – зазначив пластун.

Пластуни побажали присутнім в сесійній залі, аби Вифлеємський Вогонь розпалив різдвяний настрій та любов не лише в домівках, а й у серцях людей.

В Україні Вифлеємський Вогонь Миру поширюють саме представники пластового руху. Його несуть у дитячі притулки, лікарні, церкви, а також в державні установи.

Віолета Лабазюк  подякувала юним патріотам та побажала депутатам обласної ради злагодженої співпраці впродовж сьогоднішнього сесійного дня.

Хмельницькій обласній раді пластуни передають вогонь зі Святої землі уже шостий рік поспіль.

попередня статтяОнлайн-трансляція пленарного засідання сьомої сесії обласної ради
наступна статтяВіолета Лабазюк вручила Грамоти Верховної Ради України кращим подолянам