Вихованці мистецьких шкіл області – серед переможців IV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Обʼєднаймося ж, брати мої!»

Щовесни українська земля зустрічає шевченківську весну і спадає вона світанням на тихі поля, і лине зорею у сонячну мрію. Народжений весною, Шевченко був  і зостався символом весняного пробудження та вічного оновлення, символом незнищенності людства і людяності, в ім’я яких він жив.

Минулого тижня в Державному науково-методичному центрі змісту культурно-мистецької освіти було підведено підсумки IV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Обʼєднаймося ж, брати мої!».

Директор Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти Марина Бриль зазначила, що роботи, представлені на Конкурс в цьому році, присвячені не тільки творчий спадщині Т. Г. Шевченка, його світоглядним переконанням, а й актуальним темам сьогодення: національному відродженню, загальнолюдським цінностям, любові до сім’ї та своєї країни.

Члени журі: Марина Вороніна, Роман Петрук, Інна Педан, Зоя Предко, Роман Стеф´юк, Ольга Шинкаренко, Василь Перевальський (голова журі) висловили слова вдячності учням та  викладачам, які їх підготували, за оригінальні ідеї,  тематичне різноманіття та досконале виконання творчих робіт.

Хмельницька область в черговий раз має двох переможців. У номінації «Образотворче мистецтво» відзначена Вихованець Марʼяна, учениця Нетішинської художньої школи (викладач Алла Макарик); у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» – Чумагіна Ксенія, учениця Камʼянець-Подільської міської дитячої художньої школи (викладач Тетяна Щербина).

Бажаємо всім учасникам Конкурсу та їх викладачам добра і процвітання, міцного здоров’я та творчої наснаги, нових здобутків і звершень в ім’я щасливого майбутнього України.

За матеріалами Хмельницького ОНМЦКіМ

попередня статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Костел Святої Анни у Полонному
наступна стаття4 квітня скликається п’ятнадцята позачергова сесія