Вийти на міжнародний ринок: програма для українських підприємців

Малий та середній бізнес — майбутня основа економіки післявоєнної України. Тому Міністерство цифрової трансформації України спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту й національним проєктом Дія.Бізнес розширює пілотну програму підтримки малого та середнього бізнесу. Мета — допомогти підприємцям масштабуватися та вийти на закордонні ринки.

У межах програми відберуть 30 малих і середніх бізнесів, які зможуть додати інформацію про свою компанію та товари до Каталогу українських виробників, що планують експортувати до Польщі. Цей безоплатний онлайн-інструмент у виконанні Київської школи економіки розміщено на вебсайті центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Варшаві. Це допоможе українським виробникам встановити прямі ділові контакти з польськими компаніями.

Взявши участь у проєкті, підприємці отримають:

  • супровід від локального експерта, який надаватиме консалтингову підтримку;
  • допомогу в налагодженні потенційного партнерства. Команда проєкту промотуватиме Каталог з товарами компаній-учасників на зустрічах з представниками польського бізнесу;
  • адаптацію матеріалів для Каталогу. За потреби відібраним учасникам допоможуть  перекласти інформаційну довідку про компанію та товари польською й англійськими мовами.

Щоб взяти участь у проєкті, потрібно заповнити реєстраційну форму на порталі Дія.Бізнес до 30 листопада ц.р.

Пілотну програму підтримки малого та середнього бізнесу розширюють Міністерство цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес за підтримки уряду Великої Британії (UK Aid) у виконанні Київської школи економіки.

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

попередня статтяВ обласній раді відбулося засідання постійної комісії
наступна статтяПодати заяву про субсидію в Дії можна буде швидше: долучайтеся до бета-тесту вдосконаленого сервісу