“Винищувачі зла” – нова поштова марка України

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у заході спецпогашення нового поштового набору “Винищувачі зла” на запрошення Хмельницької дирекції АТ “Укрпошта”.

“Віримо, що нинішня важлива подія наблизить нас до реалізації задуманого. Всі ми чекаємо на нові винищувачі F-16  –  потужну підтримку, яка потрібна Повітряним силам України для того, аби якнайшвидше дати відсіч окупанту, який зазіхає на нашу територіальну цілісність. Сьогодні під час цієї важливої акції – погашення марки – ми вкотре зазначаємо: спільними зусиллями – до Перемоги!”, – звернулась до присутніх Віолета Олександрівна.

Новий поштовий випуск присвячено бойовим літакам-винищувачам F-16, які вкрай потрібні нашим Збройним Силам у боротьбі з ворогом. Озброєння саме таким видом бойової авіації здатне кардинально змінити важіль сил на користь України у війні проти окупантів та захистити наше небо від ракетного терору, який чинить росія.

Укрпошта як один з каналів комунікацій нашої країни зі світом, своєю поштовою мовою акцентує увагу на ключових питаннях нашого сьогодення, одне з яких – надання Україні літаків F-16.

Частина коштів від реалізації кожної марки “Винищувачі зла” буде спрямована на  придбання безпілотних літальних апаратів.

попередня статтяВідбулося онлайн обговорення спільних програм розвитку регіонів України
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!