Випуск молодших спеціалістів в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

30 травня 2022 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся випуск фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Серед них – вчителі початкової ланки шкільної освіти, вихователі дошкільних освітніх установ, вчителі музики. Академія прозвітувала перед державою про випуск майже 100 молодших спеціалістів.

Зважаючи на реалії воєнного стану випуск відбувався у дистанційому форматі.

З вітальним словом і щирими побажаннями до молодих вчителів і вихователів звернулися голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк, начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій та ректор академії Інна Шоробура.

У виступах очільників області прозвучала впевненість у тому, що випускники ХГПА в цей непростий для країни час  стануть провідниками інновацій нової української школи, будуть ініціаторами нових проєктів відбудови нашої держави.

Ректор академії привітала випускників і щиро подякувала за волонтерську допомогу Збройним силам України, за велику роботу з дітьми-переселенцями, з якими проводилися з заняття, ігри, розваги, надавалася психологічна підтримка, за ініціативу й працю в освітньому ХАБІ.

У виступах випускників звучали схвильовані слова вдячності й любові да рідної Alma Mater, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

попередня статтяЯк обрати професію: тести, поради, навчання від фахівців служби зайнятості
наступна статтяГуманітарний штаб Хмельницької обласної ради працює щоденно