Віолета Лабазюк привітала випускників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії


Сьогодні у приміщенні обласної філармонії відбувся випуск спеціалістів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

130 випускників отримали дипломи молодшого спеціаліста за кваліфікацією «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» та «Музичне мистецтво».

Від імені депутатського корпусу Хмельницької обласної ради і від себе особисто з успішним завершенням навчання в академії та здобуттям омріяних дипломів випускників привітала голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк.

«Сьогодні у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії ювілейний випуск, цьогоріч академія святкує свій 100-річний ювілей. Перед вами, шановні випускники, попереду відповідальна  життєва дорога – ви навчатимете підростаюче покоління доброму та мудрому і саме від вас, освітян, залежить майбутнє нашої держави. Бажаю гідно нести звання вчителя, аби освіта Хмельниччина й надалі посідала найвищі сходинки у своїх досягненнях», – зазначила Віолета Лабазюк у своєму вітальному слові.

Привітали випускників також голова облдержадміністрації Сергій Гамалій, голова постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, свободи слова та комунікацій Віктор Бурлик і ректор академії, депутат обласної ради  Інна Шоробура.

Голова ради разом з керівництвом академії та вручили випускникам дипломи про завершення  навчання.

Також на випуску звучали слова вдячності від випускників і музичні дарунки.  

попередня статтяЗемельна децентралізація: 8 першочергових кроків громад (інфографіка)
наступна статтяДорогі діти! Шановні батьки та педагоги!