Виставка «Майдан: простір творчості» до Дня Героїв Небесної Сотні

12 лютого у комунальному закладі культури «Музей пропаганди» обласної ради відбулася презентація виставки робіт студентів-дизайнерів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури під назвою «Майдан: простір творчості».

Цей виставковий проект присвячений вшануванню Дня Героїв Небесної Сотні та Дню пам’яті Героя України шепетівчанина Дзявульського М.С. Творчі роботи надав та презентував у нашому музеї Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності в партнерстві з Українським інститутом національної пам’яті.

Ідея створення представлених робіт належить професору, засновнику й керівнику майстерні графічного дизайну Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Віталію Шості.

“Майдан: простір творчості” – це 74 мистецькі об’єкти на тему Майдану, про російську інформаційну та збройну агресію:

– серія з 12 плакатів “Апостоли гідності”. Це масштабна фотосесія об’єктів Майдану, що вишиковує стрій щитів – уособлення захисників Майдану поряд зі священними гаслами-посланнями, які були сенсом життя героїчних оборонців;

– календарі на тему Майдану;

– серія акцидентних абеток «Автограф Майдану», де використано прототипи шрифтів, застосовуваних майданівцями в різний спосіб і на різному матеріалі;

– «Це – медіавійна», де викривається цинічна політика Росії при використанні інформаційної зброї, яка деформує свідомість населення передусім країни-окупанта.

У події взяли участь заступник голови Шепетівської міської ОТГ Галина Безкоровайна, представники міської та районної влади, учасник Революції гідності Володимир Бученко, який розповів про події на Майдані у 2013-2014 рр., працівники закладів культури та відвідувачі музею.

Виставка триватиме до 14 березня 2021 року. 

попередня статтяОперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області
наступна статтяПереможемо COVID-19 разом!