Виставка «Століття нескорених»


«Століття нескорених» – таким терміном можна означити ХХ століття для України. Століття двох світових воєн, століття важкої боротьби за власну державу, ідентичність та право на життя, століття незламності.

До 31-ї річниці Незалежності України в Музеї пропаганди спільно з Національним Меморіальним Комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності відкрито виставку «Століття нескорених». Експозиція виставки пропонує свіжий погляд на історію легіону УСС, добу УНР, Холодний Яр, УПА, повстанців у таборах ГУЛАГу, дисидентів, Революцію на граніті, Помаранчеву революцію, Революцію Гідності, згадується й селянський антибільшовицький рух 1919-1924 років, повстанські республіки, серед яких – Холодноярівська та Мліївське, Врадіївське і Медвинське антибільшовицькі повстання. Виставка має на меті розповісти про сторічний період боротьби українців ХХ століття за державність, продемонструвати особливості визвольного руху, унікальні риси спротиву, зокрема засоби, яких вимагала боротьба у різні часи та провести паралелі цієї боротьби з Революцією Гідності.

Підкреслено важливим меседжем виставки є збереження історичної пам’яті українців, особливо в умовах інформаційної війни та засилля російсько-радянської пропаганди, яка століттями нав’язує свої наративи українському та світовому суспільству.

Виставка відкрилася 23 серпня, у День Державного прапора, та діятиме до 20 жовтня.

                                                                                  .

попередня статтяУряд схвалив продовження реалізації проекту «Фінська підтримка реформи української школи»
наступна статтяПідприємці зможуть опанувати ділові комунікації англійською мовою