Виставка «Україна. Війна в Європі»

Виставку «Україна. Війна в Європі» презентував Хмельницький обласний краєзнавчий музей у Хмельницькій обласній раді. Стіни виконавчого апарату стали першим місцем на Хмельниччині, де музейні працівники розгорнули експозицію з 18 тематичних банерів.

Виставка «Україна. Війна в Європі» розповідає про глибинні передумови сучасного російсько-українського протистояння, про різні аспекти поточної фази російсько-української війни після повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України 24 лютого 2022 року, а також про героїчний спротив українського народу, який тримає Україну в фокусі європейського інтересу.

Проект створив Український інститут національної пам’яті на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України та за підтримки Міністерства закордонних справ України.

Виставка створена на кількох іноземних мовах і демонструвалась у Вільнюсі (Литва) та Варшаві (Польща);  в Берліні, Бамберзі та Франкфурті (Німеччина), у Брюсселі (Бельгія) та інших європейських містах.

Згодом виставку «Україна. Війна в Європі» зможуть побачити мешканці інших міст та сіл Хмельницькій області.

попередня статтяСьогодні – Міжнародний день лялькаря
наступна статтяДля лісівників створення лісів – це основний обов’язок, а для дітей і військових – можливість відволіктися і отримати заряд позитиву