Визначено цьогорічних переможців обласного конкурсу журналістських робіт

Конкурсна комісія з обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області визначила переможців у 2021 році.

Члени комісії, а це – депутати обласної ради, представники органів місцевого самоврядування Хмельниччини, громадської, медійної та експертної спільноти, проаналізували матеріали, подані на конкурс у чотирьох номінаціях: «Краща онлайн-публікація», «Краща публікація у друкованих ЗМІ», «Кращий радіоматеріал», «Краща телепрограма, сюжет».

Проведення обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області цьогоріч проводиться уже вп´яте.

Започаткований конкурс у 2017 році рішенням тринадцятої сесії Хмельницької обласної ради. Відповідно до Положення, конкурс проводиться з метою підвищення обізнаності населення Хмельницької області про переваги та здобутки реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращі практики, ініціативи й позитивні зрушення в розвитку громад через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у національних, регіональних та місцевих засобах масової інформації.

Члени Конкурсної комісії під час аналізу поданих матеріалів визначали їх якісний рівень, ефективність робіт та системність подання інформації щодо позитивного досвіду впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, що дало змогу привернути увагу населення області й зацікавлених сторін до широкого спектру позитивних аспектів та прикладів розвитку громад області.

Відповідно до Положення у кожній з чотирьох номінацій визначаються по три переможці, які нагороджуються дипломами та грошовими преміями у розмірі відповідно до категорії: перша премія – 10 тис. грн, друга – 7 тис. грн, третя – 5 тис. гривень.

Отож, в номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ» переможцями визначено такі публікації: перше місце – у журналістки приватного підприємства «Медіа-центр «Подільські вісті» Світлани Шандебури (Дубінської) за публікацію «Пів року діяльності: вивчення проблем територіальних громад та реалізація важливих проєктів».   Друге місце у цій номінації посіла редактор Хмельницької районної газети «Прибузька зоря» Світлана Волкова за матеріал «Інвестиції в безпеку». Третє місце – у редактора міськрайонної газети «Трудівник Полісся» Віри Мальчук за матеріал «Прес-тур «Трудівника Полісся» дорогами Славутчини».

Серед відеоматеріалів у номінації «Краща телепрограма, сюжет» переможцем визнано журналістку продюсерського центру «Ексклюзив» Тетяну Москальчук за телесюжет «Діалог з громадами триває». Друге місце члени комісії заслужено віддали телепередачі головного редактора ютуб-канала «Nagolos TV» Олени Лямзіної «Хмельниччина туристична. Чемерівці». Третє місце посів матеріал  журналіста приватного акціонерного товариства «Кам´янець-Подільська телерадіокомпанія» Андрія Зайця «#Ініціатива​ – Кам’янець-Подільський і Реформа Децентралізації (2021)».

У номінації «Краща онлайн-публікація» серед заявлених на конкурс публікацій перше місце присуджено головному редактору ТОВ «Інформаційне агентство «ХМ-ІНСАЙД» Лілії Коцюк за публікацію «Децентралізація: чому екогромаді на Хмельниччині позаздрили б навіть італійці». Друге місце у цій номінації отримала журналістка інтернет-видання «Поділля NEWS» Тетяна Новак (Калмикова) за матеріал «Три кити децентралізації на Хмельниччині».

Третє місце у цій номінації члени комісії вирішили не присуджувати.

У номінації «Кращий радіоматеріал» перше місце  у журналістки філії акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
“Хмельницька регіональна дирекція “ПОДІЛЛЯ-ЦЕНТР” Алли Коломеї за радіоматеріал «Полудень». Як в громадах на Хмельниччині розвивають сучасні туристичні тренди?».

Друге та третє місце у цій номінації члени комісії не присуджували.

Вітаємо цьогорічних лауреатів обласного конкурсу та бажаємо подальших творчих здобутків!

попередня статтяОсвітній портал державної служби зайнятості – проєкт для успішних людей
наступна статтяОголошено конкурси на посади директорів п’яти закладів фахової передвищої освіти