Визначено лауреатів обласного мистецького конкурсу імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра» 2021 року

679

З 2015 року Хмельницька обласна рада спільно з Хмельницьким обласним художнім музеєм проводять обласний мистецький конкурс імені Людмили та Миколи Мазурів “Подільська палітра”.

Як і минулоріч, у 2021 році пандемія внесла свої корективи у проведення заходу – цьогоріч конкурс проводився теж онлайн. Усі учасники надсилали конкурсні роботи, а Конкурсний комітет оцінював рівень виконаних творів.

Отож, відповідно до розпорядження голови обласної ради Віолети Лабазюк, згідно з рішенням Конкурсного комітету, визначено лауреатів І туру обласного мистецького конкурсу у трьох номінаціях.

І категорія – молодша (6-9 років)

  1. ЗУБЧЕНКО Соломія, «Натюрморт», учениця Хмельницької дитячої школи мистецтв «Озерна» (викладач – Кукурудзяк К. В.);

  2. ДАЦУН Катерина, «Стомився», учениця Студії «Мистецький простір» Подільського культурно-просвітительського Центру імені М. К. Реріха (викладач – Бочуля І. С.);
  3. ЧАЙКА Іван, «Свято», учень Старокостянтинівської дитячої художньої школи (викладач – Мельничук Г. А.).

ІІ категорія – середня (10-12 років)

  1. ЗАХАРЕЦЬ Валерію, «Моя матуся», учениця Хмельницької дитячої школи мистецтв «Озерна» (викладач Філіпович Н. В.);
  2. ВОРОНА Анастасія, «Автопортрет», учениця Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (викладач   Хворостюк Л. А.);

  3. ДОБРОГОРСЬКА Лілія, «Тореадори після пожежі», учениця Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв (викладач Мегей Л. В.).

ІІІ категорія – старша (13-16 років)

  1. ЛЬВОВСЬКА Єлизавета, «На Вкраїні милій…», учениця Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв (викладач Білоус Т. Ю.);

  2.  ЯМКОВА Вікторія, «Перетини долі», учениця Волочиської дитячої школи мистецтв (викладач  Єрменчук-Гручман Г. М.);
  3. ПАЛІЙ Вікторія, «Передмістя м. Дунаївці», учениця Дунаєвецької дитячої школи мистецтв (викладач Островський О. Г.) .

Переможцями другого туру обласного мистецького конкурсу імені Людмили та Миколи Мазурів «Подільська палітра» у 2021 році стали:

у номінації «Графіка»:

  • ШАРПАЦЬКИЙ Владислав, «Культ», студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (викладач Бучковський В. Й.);

у номінації «Живопис»:

– БРИЖАК Альона, «Тиша», студентка Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (викладач Бучковський В. Й.) за роботу ;

у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:

  • БЕРЕЗСЬКО Дар’я, «Швидко скачуть пори року», учениця мистецької школи «Нетішинська художня школа» (викладач Борцова Ю. О.).

На підставі рішення Конкурсного комітету переможця у номінації «Скульптура» не визначали.