Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022»

Цьогоріч перший (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» проходив у очно-дистанційному форматі  за номінаціями «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства» та був націлений на пошук нових педагогічних здобутків та ідей, удосконалення методики викладання та організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання.

Учасниками фінального етапу стали 38 освітян Хмельниччини, які представили свої педагогічні здобутки та інноваційні підходи у номінаціях «Мистецтво», «Біологія», «Інформатика», «Основи правознавства» з різних адміністративно-територіальних одиниць області.

На урочистому закритті обласного етапу конкурсу, що відбулося у приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,  кращих учителів краю привітали і вручили їм дипломи заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Марущин, заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр´єв,  директор Департаменту освіти і науки ОДА Дарія Басюк, ректор ОІППО Віктор Очеретянко,  голова обкому профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк привітав переможців та дипломантів конкурсу  Юрій Марущин, наголосивши, що обласна рада восьмого скликання відкрита до спілкування та співпраці та готова докладати багато зусиль для здійснення нових ідей освітян та тісно співпрацювати з керівними й педагогічними працівниками, які за покликанням приділяють власне життя розвитку освіти та  творять успішне майбутнє молодого покоління українців.

“Освіта завжди має бути в пріоритеті для кожного з нас. Адже, погодьтесь, кожне суспільство та країну чекає зовсім інше майбутнє, якщо діти прагнутимуть стати таким як Ілон Маск чи Марк Цукерберг. І саме від вас залежить, наскільки ці мрії та досягнення у наших учнів стануть реальністю. Мрійте, досягайте, примножуйте та надихайте дітей!”, – зазначив у своєму виступі посадовець.

Після церемонії нагородження Юрій Марущин вручив ректору Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віктору Очеретянку сертифікат на комп’ютерний клас. У 2021 році за підтримки депутатського корпусу обласної ради було виділено понад 600 тис.грн для поліпшення матеріально-технічної бази освітнього закладу, які були спрямовані на придбання комп’ютерної техніки (комп’ютерного класу та 9 ноутбуків).

Отож, переможцями першого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» стали:

  • у номінації «Біологія» БАРАНЧУК Сергій Олексійович, учитель біології Білогірського опорного закладу загальної середньої освіти ім. І. О. Ткачука Білогірської селищної ради Хмельницької області
  • у номінації «Інформатика» АНОСОВ Віталій Олександрович, учитель інформатики Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області
  • у номінації «Мистецтво» СІМАКОВСЬКА Тетяна Володимирівна, учитель музичного мистецтва Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області
  • у номінації «Основи правознавства» ЛАБУТЕНКО Катерина Костянтинівна, учитель основ правознавства Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області.

Переможці конкурсу у березні-квітні 2022 року представлятимуть Хмельницьку область на загальнодержавному рівні. Варто зазначити, що щорічно представники Хмельниччини входять у число переможців на всеукраїнському рівні.

 

попередня статтяОнлайн-трансляція пленарного засідання восьмої позачергової сесії
наступна статтяВосьма позачергова сесія обласної ради: депутати спрямували майже 5 мільйонів гривень на підсилення територіальної оборони Хмельниччини