Визначено переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

436

У червні 2021 року Українським державним центром позашкільної освіти проведено оцінку експонатів та визначено переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (далі – Виставка-конкурс).

На Виставку-конкурс цьогоріч було подано 411 робіт із 22 областей України та м. Києва.

Серед переможців є і вихованці закладів освіти Хмельниччини. За підсумками проведення Виставки-конкурсу та на підставі рішення журі дипломами Українського державного центру позашкільної освіти нагороджено:

Дипломом І ступеня:

У розділі «Ігри та іграшки з елементами електротехніки»

Козлова Юрія, Вигоняйла Миколу, Дончука Олександра, вихованців Будинку творчості школярів Полонської міської об’єднаної територіальної громади, за роботу «Римлянин на колісниці» (керівник гуртка Мельничук Сергій Анатолійович);

Барчука Андрія, Горлова Владислава, вихованців Будинку творчості школярів Полонської міської об’єднаної територіальної громади, за роботу «Дитяча малювалка» (керівник гуртка Мельничук Сергій Анатолійович).

У розділі «Техніка майбутнього»

Данильчук Вікторію, вихованку Новоушицького будинку дитячої творчості, за роботу «Зореліт «Cobra-class destroyer» (War hammer 40000) (керівник гуртка Луцак Євген Павлович).

У розділі «Спортивно-технічне моделювання»

Литвиненка Євгена, Дехтярука Івана, вихованців Будинку творчості школярів Полонської об’єднаної територіальної громади, за роботу «Екскаватор» (керівник гуртка Мельничук Сергій Анатолійович);

Пеньковського Романа, вихованця Старокостянтинівської міської станції юних техніків, за роботу «Великий торпедний катер проекту 183 «Большевик» (керівник гуртка Возний Сергій Олександрович).

Дипломом ІІ ступеня:

У розділі «Спортивно-технічне моделювання»

Леонтьєва Юрія, Ромаха Степана, Дехтярука Івана, Герасимчука Андрія, вихованців Будинку творчості школярів Полонської міської об’єднаної територіальної громади, за роботу «Баштовий кран» (керівник гуртка Мельничук Сергій Анатолійович);

Булацика Віктора, вихованця Старокостянтинівської міської станції юних техніків, за роботу «Модель літака СУ-24» (керівник гуртка Поліщук Василь Сергійович).

У розділі «Архітектура та будівництво»

Гноянко Вікторію, вихованку Старосинявського Будинку творчості школярів, за роботу «Маяк» (керівник гуртка Сопрун Тетяна Іванівна).

Дипломом ІІІ ступеня

У розділі «Ігри та іграшки з елементами електротехніки»

Ромаха Степана, Солонця Владислава, Козлова Олександра, Герасимчука Андрія, вихованців Будинку творчості школярів Полонської міської об’єднаної територіальної громади, за роботу «Реакція та швидкість» (керівник гуртка Мельничук Сергій Анатолійович);

Пасатюка Олександра, вихованця Комунального закладу «Ярмолинецький Будинок дитячої та юнацької творчості», за роботу «БелАЗ-540» (керівник гуртка Голдобін Віктор Анатолійович);

У розділі «Спортивно-технічне моделювання»

Кирика Дмитра, вихованця Старокостянтинівської міської станції юних техніків, за роботу «Літак-винищувач F-84F Thunderstreak» (керівник гуртка Возний Сергій Олександрович).

Пишаємося здобутками талановитих вихованців та майстерністю їх наставників! Бажаємо креативних ідей та подальших перемог!