Як громаді економити енергоресурси: розпочала роботу платформа енергоефективності

Платформа Енергоефективності пройшла всі етапи тестування та переведена у режим вільного доступу. Ресурс містить всю необхідну інформацію про реформу енергоефективності, інструменти для проведення заходів з енергоефективності у різних сферах, а також базу знань для навчання профільних спеціалістів. Про це повідомили в пресслужбі Мінрегіону.

«Платформа Енергоефективності – це майданчик для ефективної комунікації між споживачами та фахівцями. Прямо зараз на ресурсі можна знайти виконавця для впровадження енергоефективних заходів. До того ж, на платформі споживачі можуть отримати інформацію про різноманітні програми, які допомагають покращити енергоефективність будинків або підприємств», – зазначив генеральний директор Директорату енергоефективності Мінрегіону Дмитро Петрунін.

Зокрема, на платформі можна порахувати витрати на тепло, електроенергію та визначити приблизну вартість енергомодернізації. А також  дізнатися про кращі практики й шляхи економії енергії. Крім того, споживачі мають змогу знайти партнерів для якісної реалізації енергоефективних заходів.


Довідково

Платформа ЕЕ розроблена за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується GIZ за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.

Більше про енегоефективність в громадах

Джерело: https://decentralization.gov.ua

попередня статтяВідбулося засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю та приватизації
наступна статтяРинок праці Хмельниччини: майже 63% вакансій – робітничі професії