Юні техніки Хмельниччини – призери Всеукраїнського конкурсу з початкового технічного моделювання

Протягом двох тижнів, від 10 до 23 травня, Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (онлайн формат). Участь взяли  56 учасників, 26 команд  з 20 областей України.

Честь Хмельниччини захищали дві команди: вихованці  Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості – Білик Андрій і Панютін Артур (керівник Аліна Гуменюк) та вихованці закладу позашкільної освіти клубу «Юний технік» Нетішинської міської ради – Подлєсний Арсен і Ткачук Анна (керівник Любов Бєланова). Наші діти чотири дні  виборювали перемогу і дуже достойно представляли нашу область.

У перший і другий дні змагань, 15-16 травня відбувся теоретичний залік за участі 29 юних техніків. Білик Андрій та Ткачук Анна посіли  другі місця.

16 травня наступний етап конкурсу – конструкторське завдання, зміст якого полягав у створенні з деталей Lego-консткуктора власного проєкту моделі техніки на тему: „Повітряна флотилія на захисті України”. По завершенню конструювання учасникам необхідно було коротко презентувати свою модель. Панютін Артур і Подлєсний Арсен здобули також другі місця.

Справжння боротьба розпочалася 17 травня, коли відбувалося творче завдання. Це один із непростих етапів для учасників конкурсу. За дві години із розгорток геометричних тіл діти мали придумати, виготовити і оздобити проєкт будівлі для майбутньої відбудови України на тему: „Дім-корабель: житло на суші і на воді”. Юні архітектори Хмельниччини  достойно виступили і  посіли: 1 місце – Ткачук Анна, 2 місце – Білик Андрій.

18 травня відбувся останній четвертий етап конкурсу „Технічне завдання”. Відповідно до програми заходу учасники виготовляли з паперу прототипи української „біологічної зброї” чайок та українських півників. Дітям були запропоновані заздалегідь розроблені 3-D моделі. І в цьому конкурсному завданні наші діти продемонстрували високі результати: Панютін Артур – 1 місце, Подлєсний Арсен – 2 місце.

За підсумками чотирьох етапів конкурсу діти  вибороли 8 призових місць в особистому заліку. За кількістю набраних балів команда клубу «Юний технік» Нетішинської міської ради здобула 2 загально  командне місце.

Вітаємо юних техніків та їх наставників! Бажаємо подальших нагород і успіхів на ниві технічної творчості!

За матеріалами Хмельницького обласного центру

 науково-технічної творчості учнівської молоді

попередня статтяНагородили переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад
наступна статтяСьогодні – День філолога