З метою упорядкування мережі комунальних медичних закладів

1251

У середу, 24 лютого, перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук разом із членами постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту побував у кількох комунальних закладах сфери охорони здоров’я.

Володимир Володимирович спільно з колегами мав за мету ознайомитися з матеріально-технічною базою цих закладів, почути точку зору трудових колективів  та керівників місцевих органів самоврядування щодо перспектив подальшого функціонування спеціалізованих обласних санаторіїв та лікарень, а головне – напрацювати конкретні пропозиції профільної комісії для подальшого упорядкування мережі комунальних медичних закладів.

Зокрема, з матеріально-технічною базою та діяльністю обласного дитячого спеціалізованого санаторію «Світанок», що у селі Маліївці Новодунаєвецької селищної територіальної громади, гостей познайомили  селищний голова Антон Камінський та т.в.о. директора санаторію Леонід Юнь.

У селі Голозубинці Дунаєвецької міської територіальної громади депутати відвідали обласну протитуберкульозну лікарню, у якій мали можливість ознайомитися з технічним станом лікарняних корпусів та діяльністю медичного закладу. Про умови та особливості роботи персоналу лікарні  поінформував т.в.о. головного лікаря Руслан Гаврішко.

Зустріч у Великожванчицькому обласному дитячому пульмоноло-гічному санаторії, який також знаходиться на території Дунаєвецької міської територіальної громади, розпочалася зі спілкування з трудовим колективом закладу, який занепокоєний його подальшою долею. Перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук та голова депутатської постійної комісії Віктор Бурлик відповіли на запитання працівників санаторію та поінформували про можливі шляхи збереження закладу та його подальшого функціонування. З матеріально-технічною базою  і роботою обласного дитячого пульмонологічного санаторію в карантинний період депутатів ознайомили Дунаєвецький міський голова Веліна Заяць та т.в.о. директора закладу Сергій Тарасюк.

На завершення робочої поїздки депутати побували також у комунальному некомерційному підприємстві «Староушицький обласний дитячий санаторій «Дністер»  Хмельницької обласної ради, де їм про роботу санаторію в нинішніх умовах розповіли Староушицький селищний голова Анатолій Тимчук та головний лікар КНП Валерій Маковецький. Учасники зустрічі обмінялися думками з приводу подальших кроків щодо функціонування закладу, можливих джерел його фінансової підтримки з метою створення належних умов для санаторного оздоровлення дітей.

За результатами робочої поїздки напрацьовано ряд пропозицій, за якими на черговому засіданні постійної комісії, яке заплановано на 3 березня цього року, і будуть прийняті висновки та рекомендації для розгляду цих питань депутатським корпусом на сесії обласної ради та схвалення остаточних рішень.

У роботі депутатської комісії також брав участь начальник управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради Едуард Монастирський.