З нагоди Дня місцевого самоврядування

Сьогодні у сесійній залі обласної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

На початку присутні у залі хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять сучасних героїв, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність нашої держави.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала присутніх у залі, а в їх особі усіх депутатів місцевих рад та службовців органів місцевого самоврядування області людей, які не просто мають відношення до самоврядування, а працюють на благо територіальних громад, розвивають населені пункти, роблять комфортним життя жителів Хмельниччини з Днем місцевого самоврядування.

«Попри воєнний стан в країні, ми продовжуємо свою роботу. Місцеве самоврядування області, яке сьогодні представляють 60 громад і до складу яких входить майже півтори тисячі міст, сіл і селищ області, з перших днів війни всі свої сили, ресурси та енергію спрямовує на підтримку наших Збройних сил, а також тих людей, хто першим опинився під ворожими обстрілами окупанта. Всі ми є частиною великої команди, яка працює сьогодні над збереженням та зміцненням української державності. Обраний нами шлях – нелегкий. Це відповідальна і складна робота. Повсякчас нам доводиться оперативно реагувати на нові суворі виклики сьогодення. Разом з тим, нас об’єднує надзвичайна відповідальність – виправдати довіру та гідно представити інтереси тих, хто обрав саме нас. Ми повинні пам’ятати: нас не призначають, а обирають люди, добробут, безпека та життя яких – наша відповідальність. Це і є нашим внеском у Перемогу», – зазначила голова обласної ради.

За активну волонтерську позицію та сумлінну службу в органах місцевого самоврядування в умовах військового стану та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування Віолета Лабазюк нагородила Грамотами обласної ради, нагрудними знаками «День місцевого  самоврядування» та цінними подарунками депутатів обласної ради та працівників виконавчого апарату облради.

Подяками обласної ради були відзначені депутати, які вступили до лав Збройних сил України та депутати, які активно долучилися до волонтерства, створивши потужний гуманітарний фронт.

Голова ради вручила також окремим депутатам обласної ради Грамоти Української Асоціації  районних обласних рад.

З Днем місцевого самоврядування учасників зібрання привітали перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Тюрін, який побажав учасникам зібрання успіхів на самоврядній ниві. Посадовець  відзначив Грамотами обласної військової адміністрації окремих працівників виконавчого апарату обласної ради.

Учасників зібрання також привітав директор БФ «Карітас Хмельницький» Іван Данкевич,  який побажав присутнім міцного здоров’я та мудрості у всіх справах на благо Хмельниччини та України.

Напередодні цього заходу в усі шістдесят територіальні громади області було передано 180 Подяк обласної ради для вручення на місцях в День місцевого самоврядування.

попередня статтяСьогодні – День місцевого самоврядування
наступна статтяЧергова сесія: Голова прозвітувала про черговий рік діяльності обласної ради