З нагоди третьої  річниці початку діяльності територіального управління ДБР

Голова обласної ради Віолета Лабазюк спільно з керівництвом облдержадміністрації та міської ради взяла участь в урочистостях з нагоди третьої  річниці від дня початку діяльності Державного бюро розслідувань. Заходи відбулися в сесійній залі  Будинку рад.

Місією Державного бюро розслідувань є встановлення справедливості у суспільстві шляхом незалежного, всебічного розслідування злочинів задля притягнення винних до відповідальності.

У своєму вітальному слові Віолета Лабазюк від імені депутатського корпусу обласної ради привітала працівників територіального управління ДБР зі святом і побажала реальних успішних результатів у їх  подальшій непростій роботі.

«Ваша служба базується на засадах відповідальності перед людиною і державою. Для кожного з вас першочерговою вимогою часу є дотримання високих принципів служіння законності. Вам необхідно не просто володіти базовими знаннями, а потрібен величезний досвід, високий професіоналізм, нестандартне логічне мислення, високі моральні цінності, адже ваша робота пов’язана з долями людей, а кожне ваше рішення на них впливає. Ми високо цінуємо ваш активний і послідовний внесок у справу утвердження авторитету Закону та формування належного правового порядку у нашій області. Ви – саме ті люди, для яких інтереси держави мають бути завжди на першому місці», – зазначила Віолета Лабазюк у своєму виступі.

Голова обласної ради побажала, аби  територіальне управління Державного бюро розслідувань Хмельниччини завжди було ефективним інструментом викриття правопорушень та їх усунення, координатором роботи правоохоронних органів у боротьбі  з корупцією та організованою злочинністю.

За сумлінне виконання службових обов’язків, досягнуті конкретні результати в роботі, високий професіоналізм, ініціативу і наполегливість, вагомий особистий внесок у справу зміцнення законності та з нагоди відзначення річниці з дня початку діяльності Державного бюро розслідувань Віолета Лабазюк відзначила окремих працівників територіального управління Грамотами обласної ради: підполковника Державного бюро розслідувань старшого оперуповноваженого  в особливо важливих справах Михайла Полюховича, майора Державного бюро розслідувань старшого оперуповноваженого Олександра Дамзіна, старшого лейтенанта Державного бюро розслідувань оперуповноваженого Дмитра Чепелюка.

 Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому поширює свою діяльність на Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку області.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань України офіційно розпочало роботу 27 листопада 2018 року.