З нагоди третьої  річниці початку діяльності територіального управління ДБР

Голова обласної ради Віолета Лабазюк спільно з керівництвом облдержадміністрації та міської ради взяла участь в урочистостях з нагоди третьої  річниці від дня початку діяльності Державного бюро розслідувань. Заходи відбулися в сесійній залі  Будинку рад.

Місією Державного бюро розслідувань є встановлення справедливості у суспільстві шляхом незалежного, всебічного розслідування злочинів задля притягнення винних до відповідальності.

У своєму вітальному слові Віолета Лабазюк від імені депутатського корпусу обласної ради привітала працівників територіального управління ДБР зі святом і побажала реальних успішних результатів у їх  подальшій непростій роботі.

«Ваша служба базується на засадах відповідальності перед людиною і державою. Для кожного з вас першочерговою вимогою часу є дотримання високих принципів служіння законності. Вам необхідно не просто володіти базовими знаннями, а потрібен величезний досвід, високий професіоналізм, нестандартне логічне мислення, високі моральні цінності, адже ваша робота пов’язана з долями людей, а кожне ваше рішення на них впливає. Ми високо цінуємо ваш активний і послідовний внесок у справу утвердження авторитету Закону та формування належного правового порядку у нашій області. Ви – саме ті люди, для яких інтереси держави мають бути завжди на першому місці», – зазначила Віолета Лабазюк у своєму виступі.

Голова обласної ради побажала, аби  територіальне управління Державного бюро розслідувань Хмельниччини завжди було ефективним інструментом викриття правопорушень та їх усунення, координатором роботи правоохоронних органів у боротьбі  з корупцією та організованою злочинністю.

За сумлінне виконання службових обов’язків, досягнуті конкретні результати в роботі, високий професіоналізм, ініціативу і наполегливість, вагомий особистий внесок у справу зміцнення законності та з нагоди відзначення річниці з дня початку діяльності Державного бюро розслідувань Віолета Лабазюк відзначила окремих працівників територіального управління Грамотами обласної ради: підполковника Державного бюро розслідувань старшого оперуповноваженого  в особливо важливих справах Михайла Полюховича, майора Державного бюро розслідувань старшого оперуповноваженого Олександра Дамзіна, старшого лейтенанта Державного бюро розслідувань оперуповноваженого Дмитра Чепелюка.

 Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому поширює свою діяльність на Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Хмельницьку, Чернівецьку області.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань України офіційно розпочало роботу 27 листопада 2018 року.

 

попередня статтяЧлени експертної комісії обласної ради погодили план роботи на 2022 рік
наступна статтяВ обласній раді визначили представників фракцій для включення до складу конкурсної комісії