На гуманітарний штаб обласної ради надійшов черговий вантаж

Іноземна підтримка сьогодні дуже важлива для нашої держави.

Вчергове на гуманітарний штаб обласної ради надійшла гуманітарна допомога з сусідньої Польщі. На цей раз – це 12-тонний вантаж від Благодійного Фонду «Християнське служіння родині».

Сприяли доставці гуманітарного вантажу представники релігійної організації «Церква Євангельських Християн – Баптистів» Дім Євангелія» (м. Хмельницький).

Як зазначив керівник цієї організації Анатолій Мельник, допомогу вдалося залучити на умовах співпраці з польськими колегами – благодійним фондом «Християнське служіння родині». В основному вантаж складається з дитячого харчування, а також одягу.

Від початку повномасштабного вторгнення релігійна організація  «Церква ЄХБ» Дім Євангелія» систематично отримує від аналогічних польських організацій гуманітарну допомогу, яку надають внутрішньо переміщеним особам, що проживають в регіоні. Також представники організації надають підтримку жителям деокупованих територій. Гуманітарні вантажі були доставлені в Ізюм Харківської області, населені пункти Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей.  Наразі планується відправка продуктової допомоги на Херсонщину.

У непростий час для країни дуже важлива єдність та підтримка один одного. Тому є сподівання на подальшу плідну співпрацю гуманітарного штабу обласної ради з усіма небайдужими, адже сьогодні мрія єдина – якнайшвидша перемога України над російським агресором.

попередня статтяЗ Днем рідної мови!
наступна статтяНа захисті українського кордону: на Хмельниччині відбувся 31-ий випуск офіцерів-прикордонників НАДПСУ України