З турботою про людей похилого віку

Заклади соціального спрямування комунальної власності Хмельницької обласної ради гостинно відчинили двері для людей, які були змушені покинути рідну домівку через активні бойові дії в країні. Таких історій – тисячі.

Однією з таких стаціонарно соціально-медичною установою загального типу для постійного проживання громадян пенсійного віку, ветеранів війни і праці, інвалідів, які потребують стороннього догляду і побутового медичного обслуговування є Хмельницький геріатричний пансіонат для ветеранів війни і праці. Заклад надає прихисток не лише Хмельничанам, які не мають змоги піклуватись про себе самостійно, а й переселенцям з інших регіонів країни.

Розуміючи потребу щодо забезпечення ВПО необхідними речами, штаб гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради здійснює системну роботу та надає потрібну провізію закладам комунальної власності, на базі яких й проживають переселенці, у тому числі й соціального спрямування.

Вчора працівники штабу передали в підтримку Хмельницького геріатричного пансіонату для ветеранів війни і праці необхідні засоби особистої гігієни.
Українці – єдині, сильні та незламні! Спільними зусиллями до Перемоги!

попередня статтяУкраїнські учні підкорюють світ!
наступна статтяСьогодні в Україні відзначають День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ