Запрошуємо до участі у Регіональному Форумі «Хмельниччина в контексті реалізації Цілей Сталого Розвитку ООН»

Відбудеться захід 21 березня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 65, приміщення Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Основна мета форуму – мобілізація якнайширшого кола інституцій (вищі учбові заклади, органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації, преса, інші зацікавлені інституції) в напрямку досягнення Цілей Сталого розвитку ООН на рівні Хмельницької області та ознайомлення з підходами у розвитку суспільства в цілому і громад зокрема у контексті Цілей Сталого розвитку, що задекларовані ООН.

Завдання Регіонального Форуму:

пошук ефективних рішень і вироблення рекомендацій органам державної влади та місцевого самоврядування щодо проведення стратегічного планування з врахуванням ЦСР;

узагальнення і популяризація кращих практик успішної діяльності з впровадження ЦСР на території області;

виявлення активних представників органів влади, бізнесу, громадськості та ЗМІ для просування ЦСР на території області.

Також під час проведення Регіонального Форуму «Хмельниччина в контексті реалізації Цілей Сталого Розвитку ООН» відбудеться підбиття підсумків та нагородження переможців Конкурсу кращих практик «Змінюй світ: досягай 17 Цілей Сталого Розвитку.

Якщо Ви зацікавлені у впроваджені Цілей Сталого Розвитку у Хмельницькій області, тоді запрошуємо Вас взяти участь в роботі Регіонального Форуму «Хмельниччина в контексті реалізації Цілей Сталого Розвитку ООН» та підтвердити свою участь у заході до 17.00, 15 березня 2019 року, заповнивши он-лайн форму учасника заходу за посиланням https://drive.google.com/open…

Учасникам заходу компенсується вартість проїзду (при наявності оригіналів проїзних квитків, копії паспорту та ідентифікаційного коду). Учасники забезпечуються харчуванням (згідно програми заходу).

З орієнтовною програмою Регіонального Форуму можна ознайомитися за наступним посиланням https://drive.google.com/open…

Організатори Регіонального Форуму: Програма розвитку ООН в Україні, Хмельницька обласна рада, Хмельницька обласна державна адміністрація (Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури),  ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР».

Контактною особою з питань, що пов’язані з проведенням Регіонального Форуму сталого розвитку в Хмельницькій області є Вячеслав Третяк, регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Хмельницькій області (кон.тел. 066-7120198, 067-3830149, e-mail: vyacheslav.tretyak@undp.org).

Реєстраційна анкета для участі в Регіональному Форумі«Хмельниччина в контексті реалізації Цілей…