Згуртованість та взаємопідтримка – шлях до перемоги

Голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з волонтерами американської благодійної організації «August Mission».

«August Mission» – група волонтерів, яка більше п’яти місяців долучається до  підтримки Збройних Сил України та тимчасово вимушених переселенців, які сьогодні перебувають на Хмельниччині.

Черговий вантаж надійшов на гуманітарний штаб обласної ради кілька днів тому. Завдяки співпраці з нашим земляком, волонтером Вадимом Басистим до штабу гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради надійшли необхідні продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг та підгузки. Провізію, як і завжди, буде передано на потреби хлопцям ЗСУ на передову та у Центр видачі гуманітарної допомоги обласної ради для вимушено переміщених осіб.

Спілкуючись з представниками благодійної організації, Віолета Лабазюк висловила їм слова щирої подяки за небайдужість, співпрацю та постійну посильну допомогу українцям.

«Лише в єднанні – наша сила. Міжнародна підтримка для українців дуже цінна. І я хочу у вашій особі висловити великі слова вдячності американській благодійній організації «August Mission», її керівнику Брюсу Робертсу та всім волонтерам, а також керівнику організації в Україні Вікторії Тарасюк за співпрацю з Хмельницькою міською територіальною громадою, Хмельницькою обласною радою у напрямку надання допомоги нашому регіону. Тільки разом ми обов´язково переможемо!», – зазначила Віолета Лабазюк.

Представники благодійної організації, у свою чергу, наголосили, що для них допомагати Україні та її жителям, які постраждали від війни, – це найкраща благородна місія, яку вони здійснюватимуть і надалі.

За активну благодійну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, участь у національному відродженні України, та за самовідданість  волонтерам «August Mission» Rachel Waimon, Kristen Hertel, Grace Satter, Asher Waimon Віолета Лабазюк вручила Подяки обласної ради та цінні подарунки.

попередня статтяЧас у Хмельницькому обласному художньому музеї – час зі змістом
наступна статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!