Зібрана гуманітарна допомога тим, хто її гостро потребує


На Хмельниччину продовжує надходити гуманітарна допомога.

Днями до гуманітарного штабу обласної ради, ініційованого Віолетою Лабазюк, надійшло близько 7 тонн допомоги з Німеччини. Це дорослий і дитячий одяг, взуття, ковдри та іграшки.

Щоденно необхідна гуманітарна допомога направляється мешканцям міст, які у зв´язку з бойовими діями залишилися без засобів для існування.

Протягом цього тижня продовольчі і не продовольчі товари та засоби гігієни направлено для мешканців Полтавщини, велику кількість продуктів харчування, товарів першої необхідності та чоловічого, жіночого, дитячого одягу відправили для мешканців міста Харків. Для харків´ян допомогу було відправлено вже тричі. Окрім того, продукти харчування, засоби першої необхідності, дитяче харчування та засоби гігієни для дітей спрямовано для міста Бориспіль.

Окрім того, з обласного гуманітарного штабу вже відправлено допомогу для мешканців міст Київ, Миколаїв та Одеса. Відвантажено провізію медикаментів на Київський військовий шпиталь, тонни продукції та товарів першої необхідності для потреб військових частин, які дислокуються в області, Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, Антонінській спеціальній школі, а також державній службі надзвичайних ситуацій. Надається допомога медичним, освітнім та профтехосвітнім закладам міста Хмельницький та області, які здійснюють волонтерську діяльність та тимчасово розміщають вимушених переселенців.Завтра планується завантаження провізії на Чернігівщину – продукти, одяг, медикаменти та генератори.

Сортують допомогу та формують вантажі працівники обласної ради, комунальних закладів та небайдужі хмельничани. За їхню самовіддану щоденну працю Віолета Лабазюк висловлює слова щирої вдячності, а також дякує волонтерам та усім небайдужим мешканцям Хмельниччини за злагоджену роботу у такий непростий для країни час.

Надходження гуманітарної допомоги та її спрямування для тих, хто її потребує, триває.

попередня статтяВолонтерську психологічну підтримку надають викладачі та студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії
наступна статтяМовчання породжує наслідки: прокуратура Хмельниччини закликає усіх повідомляти про факти жорстокого поводження окупантами з мирним населенням