«Знайди рідних»: в Україні функціонує чат-бот для пошуку зниклих під час війни

Чат-бот «Знайди рідних» у месенджері Telegram дозволяє знайти тих, із ким у зв´язку з розв´язаною росією війною втрачений зв’язок, і невідомо де вони зараз перебувають.

Наразі більше трьох мільйонів українців перетнули кордон, а ще близько 15 млн змінили місце проживання і цей евакуаційний процес триває. Відтак реєстрація в чат-боті максимальної кількості людей надасть можливість швидко знайти рідних у разі втрати контактів.

Реєстрація у чат-боті дасть можливість знайти контакти з тими, хто евакуювався до інших країн чи міст України. Для того аби відшукати людину потрібно бути зареєстрованим у чат-боті. Персональні дані учасників надійно захищені.

Інформацію про місцезнаходження особи бот надає лише зареєстрованим громадянам і тільки після згоди того, кого шукають, аби уникнути небажаних ситуацій. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Посилання на чат-бот «Знайди рідних» – https://t.me/Family_Search_bot

Відеоінструкція щодо користування – https://bit.ly/388Qzer.

Чат-бот створено у взаємодії з ГО “Міжнародна асоціація кібербезпеки”, «Центром Методик та Координації Криптографічного розвитку», міжнародного жіночого руху «За сімейні цінності» та за підтримки Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності.

попередня статтяІ в час війни МАНівці Хмельниччини не зупиняються та працюють над науковими проєктами
наступна статтяГуманітарні маршрути обласної ради: робота не зупиняється