Зустріч з головою обласної організації Національної спілки письменників України

Сьогодні голова обласної ради Михайло Загородний зустрівся з головою обласної організації Національної спілки письменників України Петром Малішем.

Петро Іванович подарував Михайлу Загородному свою нову публіцистичну книгу «Московська брехня», яка щойно вийшла з друку у видавництві ТОВ «Поліграфіст-3» за фінансової підтримки обласної ради.

Це спеціальне благодійне видання для захисників України, в якому Петро Маліш, за словами автора передмови Олексія Тимощука,  «… не лише будує барикади з історичних документів і зводить захисні споруди з досконалих фактів, але й атакує, наступає, маневрує в інформаційному просторі, завдає нищівних ударів, вперто й відважно викриваючи кремлівську облуду, яка отруює свідомість українців…».

Під час зустрічі Петро Маліш поінформував очільника облради про діяльність спілчанської організації, новини книговидавництва, а також про нещодавно проведені літературні заходи, зокрема «Подільська осінь у Харкові». Петро Іванович розповів про зустрічі подільських письменників з харківською громадськістю. Впродовж двох днів спілкувалися з шанувальниками художнього слова у студентських аудиторіях, бібліотеках тощо.   Група хмельницьких письменників, а саме П. Маліш, В. Міхалевський, М. Цимбалюк та бард Л. Мазур, виступили в бібліотеках – фармацевтичного коледжу та університету, ім. Л. Толстого, ім. В. Белінського. Вони також зустрілися із студентами філології університету ім. Каразіна. Спільна зустріч відбулася з літераторами обласної організації НСПУ. Осінь видалася теплою, завдячуючи поетично-пісенному клубу «Апостроф». На заключній зустрічі в Харківській обласній організації НСПУ гості розповіли про Хмельниччину, її духовне надбання. Кожен письменник презентував свій творчий доробок. Під час розмови висловили своє бачення щодо сучасного літературного процесу, обмінялися власними книгами. Окрасою зустрічі звучали власні пісні барда Леоніда Мазура на слова хмельницьких авторів.

Під час зустрічі Петро Маліш з Михайло Загородний обговорили ряд інших актуальних питань, зокрема, і щодо перспективи підтримки книговидавництва місцевих авторів.