Звернення голови обласної ради Віолети Лабазюк

Шановні жителі Хмельниччини!

Сьогодні в непростий для країни час звертаюся до вас з проханням зберігати спокій.

24 лютого 2022 року в нашій державі введено воєнний стан відповідно до указу Президента України у зв’язку з агресією Російської Федерації проти України. Українська армія тримає оборону і робить усе, аби дати відсіч російській агресії.

Відбулася нарада керівника зони територіальної оборони нашої області, голови Хмельницької обласної державної адміністрації щодо координації дій влади, правоохоронних та військових органів.

Керівникам органів місцевого самоврядування залишатися на робочих місцях, тримати зв´язок з населенням. Апарати сільських, селищних, міських рад працюють на дистанційній формі роботи.

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» керівники органів місцевого самоврядування області мають забезпечити передбачені заходи й повноваження, необхідні для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави.

Звертаюся до вас, жителі Хмельницької області з проханням не панікувати, підтримувати один одного та за можливості залишатися вдома з рідними.

Ситуація на Хмельниччині контрольована.

Довіряйте лише офіційним джерелам інформації.

Не панікуйте і вірте Збройним силам України!

 Слава Україні!

попередня статтяВ Україні запроваджено воєнний стан
наступна статтяУвага! Важлива інформація!