Учень Славутського ліцею обласної ради – серед переможців конкурсу інноваційних проектів «Майбутнє України»

Національний центр «Мала академія наук України» 5-7 листопада провів десяту, ювілейну, виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у виставковій зоні «Іnnovation Market», де  було презентовано інноваційні ідеї, проекти, винаходи і розробки у сферах ІТ, телекомунікації, екології та енергетики, освіти і науки, робототехніки та багато інших.

Традиційно учасники представляли свої пристрої у семи номінаціях: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

Участь у конкурсі брали 130 учасників з усіх областей України та міста Києва.

Хмельницьку область представляли три учасники, серед них й учень  Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради Захарчук Євгеній в номінації «Машинобудування», з роботою «Саморобний очищувач і зволожувач повітря». Науковий керівник, який допомагав у розробці і представлені роботи ліцеїста – Коваль Віктор Людвигович.

Оцінювали учнівські проекти науково-педагогічні працівники вишів, галузевих інститутів НАН України і спонсори. Серед критеріїв оцінювання – актуальність, практичне значення, самостійність у виконанні роботи і творчий підхід, повнота в розкритті теми, презентаційні навички учасника, відповідність стендової доповіді вимогам і наявність демонстраційної моделі чи макета. Кожну секцію оцінювала окрема група журі.

У напруженій боротьбі  Євгеній виборов призове 2 місце, та одержав цінний приз.

Перед нагородженням переможців конкурсу «Майбутнє України» директор НЦ «Мала академія наук України» Оксен Лісовий з головної сцени форуму назвав школярів майбутніми інноваторами, що приймають виклики нашого часу, і радив дякувати усім, хто вклав свої зусилля у їхній розвиток.

Бажаємо подальших успіхів у науково-дослідницькій роботі та реалізації власних проектів на практиці!

За матеріалами Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради

попередня статтяВсе ближче до завершення реформи: в Україні створено понад 1000 ОТГ. Хмельниччина – у трійці лідерів
наступна статтяВ обласній раді визначили представників фракцій для включення до складу конкурсної комісії