11-14 вересня відбудеться Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування

Захід організовує Українська асоціація районних та обласних рад.

11-14 вересня у смт Затока, що на Одещині, відбудеться Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування.

Захід організовує Українська асоціація районних та обласних рад.

Підніматимуться питання нормативно-правового забезпечення діяльності місцевих рад, у першу чергу в контексті децентралізації, обговорюватиметься реформування медицини, а також освіти, регіональний розвиток та інше.

Спікерами наради-семінару будуть високопосадовці органів державної влади, зокрема очікується Прем’єр-міністр України, фахові експерти та представники міжнародних організацій.

Між іншим, у рамках наради-семінару будуть проведені дебати «Навіщо громадам об’єднуватися», що організовує Проект DESPRO, а також фахові майстерні на тему бюджетної політики та загальної теми про реформу ОМС,  Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад .

Формат – інтерактивний. Учасники наради-семінару матимуть змогу напряму поспілкуватися зі спікерами та поділитися досвідом з колегами.

Нагадаємо, нарада-семінар у Затоці стала традиційним заходом Асоціації, що налаштовує діалог між представниками органів місцевого самоврядування та органами державної влади. Інтерактивний формат дозволяє вирішити практичні питання та проблеми, що виникають у місцевих представників при реалізації своїх повноважень.

Контактна особа для ЗМІ Андрій Палій, начальник відділу Секретаріату Асоціації з питань зв’язків з громадськістю та комунікації (uaror@ukr.net).

Інші організаційні питання можна дізнатись за телефоном 067-904-93-66 або писати на пошту uaror@ukr.net.

Джерело: УАРОР

попередня статтяНавіщо громадам Будинки громад? Ноу-хау Дунаєвецької міської ОТГ
наступна статтяУ Кам’янці-Подільському проходить науково-практична конференція «Подільські дні онкології»