12 травня – онлайн-дискусія “Польська модель взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування. Досвід для України”

12 травня з 10:00 по 11:30 відбудеться онлайн-дискусія на тему: «Польська модель взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування. Досвід для України».

У дискусії візьмуть участь українські та польські експерти з питань самоврядування та керівники органів місцевого самоврядування з Польщі та України, зокрема:

  • Професор Ярослав Черв, керуючий справами громади Госцєрадув, депутат повітової (районної ради) заступник керівника повіту (району) Красьнік, Люблінське воєводство. Юрист, експерт з питань законодавства у сфері самоврядування, науковий працівник;
  • Мирослав Скірка, Директор Програми Study Tours to Poland, Фонд «Лідери змін» (Fundacja Liderzy Przemian);
  • Віталій Безгін, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України;
  • Юрій Ганущак, з питань реформування системи місцевого самоврядування, директор Інституту розвитку територій;
  • Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України.

Для участі у конференції просимо зареєструватись до 12:00 години 10 травня 2021 року за посиланням: https://cutt.ly/Sbs5h2i

Після реєстрації ми надішлемо вам підтвердження та посилання, за яким ви можете перейти на конференцію Zoom у день заходу.

Захід організовано Фондом «Лідери змін» (Варшава) в рамках Програми Study Tours to Poland у співпраці з ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (Вінниця).

За детальнішою інформацією звертайтеся до Галини Сегеди, +389077052366, +380632885982, halyna.seheda@gmail.com

Джерело: https://decentralization.gov.ua

 

попередня статтяНа Хмельницькій АЕС введено в дослідну експлуатацію навчальний програмно – технічний комплекс власного виробництва
наступна статтяЯк створити належний ЦНАП у громаді: з’явився оновлений посібник