15 травня – Міжнародний день сім’ї

У Міжнародний день сім’ї голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у заході з нагоди вшанування родин, які надали прихисток дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям, які знаходяться у складних життєвих обставинах. 

“В Україні сьогодні знаковий день – вперше відзначається Міжнародний день сім’ї, – сказала Віолета Олександрівна. – Сьогодні Україна об’єднана однією великою сім’єю, спільна мета якої – Перемога”. 

Голова обласної ради наголосила, що дуже важливо, в яких умовах зростатимуть наші діти, чи отримають вони батьківську любов та опіку, адже саме їм продовжувати нашу справу – будувати майбутню Україну.

“Ви їх любите, ви про них дбаєте, ви виховуєте їх справжніми щирими українцями – патріотами своєї країни”, – звернулась до присутніх Віолета Лабазюк. Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто вона подякувала родинам, котрі прихистили дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які знаходяться у складних життєвих обставинах. 

В нашій області нараховується 22 дитячі будинки сімейного типу, 93 прийомні сім’ї та 3 патронатні сім’ї. Віолета Олександрівна вручила присутнім родинам Подяки обласної ради та побутову техніку за вагомий внесок у розвиток сімейних форм виховання, сумлінну та плідну працю, добросовісне виконання обов’язків по вихованню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, турботу й гуманність. 

Милосердя та безмежна любов родин, які подарували дитині частинку свого серця і сімейний затишок, заслуговують на безмежну вдячність та повагу. То ж нехай у цих  сім’ях назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!

попередня статтяЗадля покращення комунікації та співпраці у сфері соціального захисту
наступна статтяВПО у Чорноострівській та Гвардійській громадах отримали допомогу