Задля покращення комунікації та співпраці у сфері соціального захисту

Саме з такою метою сьогодні, 15 травня, у обласній раді відбулася нарада для керівників комунальних закладів соціального захисту. Наразі в управлінні обласної ради знаходиться 28 закладів цієї сфери комунальної форми власності.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк, яка звернулася до учасників зібрання на його початку, наголосила на важливості функцій соціальної сфери, особливо в умовах воєнного стану. Вона подякувала керівникам комунальних закладів за злагоджену роботу, зокрема щодо організації проживання у соціальних закладах внутрішньо переміщених осіб та діяльності в умовах серйозних випробувань попереднього енергетичного блекауту.

Разом з тим, Віолета Олександрівна зазначила, що за результатами контрольних заходів, проведених працівниками виконавчого апарату обласної ради, вдалося виправити чимало недоліків в роботі закладів. Для вирішення найважливіших проблем соціальної сфери з обласного бюджету у 2023 році було спрямовано значну суму коштів, але вони не покривали усіх потреб, зокрема щодо капітальних видатків. Сьогодні додатково є необхідність активізувати роботу щодо залучення коштів спецфондів.

Голова обласної ради висловила впевненість, що проведення такої наради сприятиме кращому визначенню пріоритетів у роботі закладів та конструктивній співпраці їх керівників з контролюючими органами.

Про структуру та особливості здійснення повноважень Національною соціальною сервісною службою контролю за наданням соціальних послуг інтернатними закладами соціального спрямування учасникам наради доповіли начальник Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Хмельницькій області Олександр Повадюк та його заступниця Лариса Гуріна.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук у своєму виступі проаналізував порушення, які були виявлені під час моніторингових візитів Хмельницьким регіональним представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та перевірок Управління Держенергонагляду у Хмельницькій області.

Про вимоги щодо ведення медичної документації у закладах соціального захисту йшла мова у виступі завідувачки відділу медичної статистики, лікаря-статиста КНП «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Хмельницької обласної ради Олени Лапчинської.

Начальник Управління Держенергонагляду у Хмельницькій області Ігор Поліщук поінформував учасників наради про забезпечення безпеки енергопостачання закладів соціального захисту як соціально важливих об’єктів області.

Усі доповідачі надали відповіді присутнім на питання, які для них є найбільш актуальними.

У роботі наради також взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, начальник управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату ради Едуард Монастирський та начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради Сергій Полугар.

попередня статтяВолодимир Гончарук провів особистий прийом громадян
наступна стаття15 травня – Міжнародний день сім’ї