26 березня – десята річниця від дня створення Національної гвардії України

В Україні 26 березня відзначають День Національної гвардії.

Головним завданням Національної гвардії України є забезпечення громадської безпеки й охорона порядку. Нацгвардія захищає права, життя, законні інтереси та свободи українців, держави й суспільства.

Десять років тому Національна гвардія стала основою для створення низки українських добровольчих батальйонів, які рушили у східні регіони, де спільно зі Збройними силами стати на захист України від російської агресії. І сьогодні ці військовослужбовці продовжують боронити незалежність та свободу України, виконуючи  відповідальні та надскладні завдання на полі бою і в тилу.

З нагоди Дня Національної гвардії голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь в урочистостях та від імені депутатського корпусу обласної ради привітала з професійним днем військовослужбовців однієї з частин регіону та подякувала за відданість державі.

«Честь, мужність, закон – гасло Нацгвардії, написане кров’ю патріотів, які в буремні часи початку 2014 року стали на захист України. 10 років тому була створена Національна гвардія України у відповідь на початок російської агресії на Донбасі та подій в Криму.  Найвища честь, покликання та обов’язок воїнів Національної гвардії – служити українському народові, – сказала Віолета Олександрівна у своєму виступі. – Ми віддаємо шану й тим бійцям, які зустрічають цей день на лінії фронту, продовжуючи боронити територіальну цілісність країни. Висловлюю вдячність вам за захист нашої України. Це гідно поваги та наслідування. Водночас у цей день ми з сумом згадуємо героїв-гвардійців, які віддали своє життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність. Їхні імена назавжди залишаться в історії України та в серцях кожного з нас».

Посадовець побажала нацгвардійцям міцного здоров’я, залізного терпіння, життєвої енергії в службовій діяльності для успішного виконання почесного обов’язку перед Україною.

За сумлінне виконання функціональних обов’язків, самовіддане служіння українському народові, якісне виконання службово-бойових завдань, патріотизм, вагомий внесок у наближення перемоги, активну участь у національно-патріотичному вихованні молоді та з нагоди десятої річниці створення Національної гвардії України Віолета Лабазюк нагородила військових Грамотами обласної ради з врученням цінних подарунків.

Військовослужбовців Національної гвардії командування військового формування, також привітали представники обласної військової адміністрації, міської ради, ГУ Національної поліції України в області, священнослужителі.

попередня статтяОбласний музично-драматичний театр імені М.Старицького запрошує на прем’єру вистави «Енеїда»
наступна статтяВідбулися засідання трьох постійних комісій обласної ради